Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy ktoś jeszcze kupuje hucuły ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 246

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kitay napisał:
Wg mnie teraz zwraca się dużą uwagę na pochodzenie koni, ich przygotowanie do pracy i na to co dzieje się z ich matkami. Pracują czy tylko rodzą.


Naprawdę? Ja jakoś tego nie zauważyłam Sad

Jeśli chodzi o matki to jeszcze nie słyszałam pytań o nie, w ogóle bardzo rzadko padają pytania o rodowód. Z moich obserwacji wynika, że niestety ludzie często kupują konie "z przypadku": bo tanio, bo podoba się i tyle. Nie zwraca się uwagi, czy koń był odorbaczany, prawidłowo werkowany itp... A pochodzenie to już kompletnie marginalna sprawa.

Jestem ze świętorzyskiego i bardzo trudno sprzedaje się tu konie, bo podobnie jak w małopolsce i na podkarpaciu rynek już dawno się nasycił.

Chociaż może też "problemem" w mojej stadninie jest to, że nie mamy koni, które odpowiadałyby aktualnemu popytowi: najczęściej dzwonią osoby zainteresowane kupnem srokatego hucuła lub klaczy w wieku 3-5 lat.
_________________
hucuły rlz !!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Sie 29, 2012 22:35    Temat postu:

Powrót do góry
Kaniarka



Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje byłe szefostwo kupowało hucułki, bardzo o nie dbali (myślę, że dbają nadal), mieli ich chyba trójeczkę (to było ze 3 lata temu) i kupowali je chyba tylko ze względu na to by mieć, bo nic z nimi nie robili (prowadzą zakład opiekuńczo leczniczy, więc miał być niby dla pacjentów, jednak przez prawie 2 lata mojej pracy u nich ani razu nie widziałam żeby jakiś pacjent chociaż się do nich zbliżył...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaK



Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuja ale to juz bardziej prywatnie niz np. na hipoterapie, kwestia upodobania hodowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikamis11



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadacie własne konie? Prowadząc własne gospodarstwo warto znać różnego rodzaju sposoby na ochronę roślin. Polecam Wam http://rolnikopedia.pl/ochrona-chemiczna-zboz/ , jest to strona na której znajdziecie informacje które pomogą Wam w ochronie Waszych roślin, w szczególności zbóż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie na te ciekawe pomysły, które moglibyście u siebie wykorzystać https://ironsky.pl/5-sposobow-na-wykorzystanie-drona-w-gospodarstwie-rolniczym/ . Może coś wam przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 31, 2022 16:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group