Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tanie podróże

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Estrella99



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baza hoteli to jest dobry pomysł, ale jak dla mnie już wykorzystany. Jest wiele stron prezentujący opinie na temat konkretnych hoteli i wiele gości się o nich wypowiada Smile więc jak dla mnie to trochę głupota robić coś co jest już zrobione Smile chyba, że pod jakimś konkretnym kontekstem chcesz robić tą bazę, na przykład hotele, w których możesz mieszkać z pupilami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 16, 2014 12:37    Temat postu:

Powrót do góry
ALAINE1102



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hotele to niestety nie jest najtańsze rozwiązanie według mnie, jak ktoś tnie budżet lepiej pomyśleć o pensjonatach lub kwaterach prywatnych według mnie, za cenę noclegu w kiepskim hotelu znajdziemy naprawdę przyzwoity nocleg w kwaterze prywatnej lub właśnie w pensjonacie, gdzie warunki naprawdę mogą nas zaskoczyć, zarówno w Krakowie , jak i w innym miastach turystycznych znajdziemy pokoje gościnne, wystarczy trochę się rozejrzeć, ja mam pozytywne doświadczenia z takimi miejscami, gdzie spotyka się naprawdę niezwykłą gościnność właścicieli:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxwelldevil75



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 9

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To by było naprawdę ułatwiło sprawę, jakby mozna było znaleźć tanie noclegi w różnych miastach w jednej bazie. Teraz raczej ciężko jest się w tym wszystkich zorientować. Jest pełno stron internetowych i wszyscy mają piękne zdjęcia pokojów, a potem się okazuję, że po prostu ujęcie było bardzo dobrze wykadrowana i w niczym nie odzwierciedla rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipolitoevil71



Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALAINE1102 napisał:
Hotele to niestety nie jest najtańsze rozwiązanie według mnie, jak ktoś tnie budżet lepiej pomyśleć o pensjonatach lub kwaterach prywatnych według mnie, za cenę noclegu w kiepskim hotelu znajdziemy naprawdę przyzwoity nocleg w kwaterze prywatnej lub właśnie w pensjonacie, gdzie warunki naprawdę mogą nas zaskoczyć, zarówno w Krakowie , jak i w innym miastach turystycznych znajdziemy pokoje gościnne, wystarczy trochę się rozejrzeć, ja mam pozytywne doświadczenia z takimi miejscami, gdzie spotyka się naprawdę niezwykłą gościnność właścicieli:)

I tu się z Tobą zgodzę. Warunki w hotelach o tej samej cenie co kwatera prywatna, diametralnie od siebie odbiegają. Natomiast za cenę nocy w dobrym hotelu, można mieć trzy noclegi w kwaterze prywatnej. Tylko to trochę czasochłonne żeby znaleźć dobry pokój i trzeba sporo się naszukać. Szczególnie jeśli nie zna się miasta. Trzeba wtedy patrzeć odrazu na mapę, żeby nie wynająć czegoś na obrzeżach miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ailis



Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 32

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy planujecie wcześniej wakacje czy na ostatnią chwile ? Trudny wybór jeśli chodzi o wakacje, ja wiele miejsc już zwiedziłam, przeglądając oferty wakacyjne trafiłam na miejscowość Tunezja, szybko udało mi się znaleźć konkretne oferty https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Kraj:Tunezja.htm również poczytałam wiele ciekawych informacji, dlatego też podjęłam decyzje ze tam spędze wakacje .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną opcją jest wyjazd nad morze, nie jest jakoś super drogo, a na pewno blisko. Możecie apartamentów w dobrej cenie poszukać na https://www.blueapart.pl/apartamenty . Myślę, że to bezpieczna opcja dla każdego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mickymadam



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej już nie korzystam z ofert biur podróży, znacznie lepiej można sobie samemu zaplanować wakacje i co najważniejsze wychodzi to taniej niż stawianie właśnie na propozycje od biur. Co do tego to jedną z ważniejszych rzeczy będzie znalezienie tanich biletów samolotowych. Opcja od firmy Esky na pakiet lot plus hotel też wydaje się być całkiem przyjemna. Zobaczcie sobie jak to wygląda na ich stronce https://www.esky.pl/lot+hotel/ Widziałam, że stawiajac na taki pakiet od razu są fajne zniżki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę,że teraz tańsze podrozowanie bedzie do USA. Znieśli wizy co o wiele ardziej zmniejsza kwotę wyjazdu. Co sądzicie o formalnosciach https://estavisa.pl
Jakie warunki trzeba spełniać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filip5416



Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie wszystkie podróże będą tanie a przede wszystkim do chin i Włoszech no możne cała Europa
_________________
https://candyweb.pl/oferta/strony-www/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zawsze staram się szukać tanich podróży, a jak nie wiem gdzie się wybrać to ten https://worldwideracewalking.com/ blog podróżniczy przychodzi mi z pomocą. Polecam wam tam zajrzeć, ciekawie mówią o wszystkim, dodają zdjęcia i filmy, ja lubię czytać ich relacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej a czy ktoś z was rozważał ostatnio wylot do USA ? Zastanawiam się jak wygląda sprawa załatwienia wizy dla dziecka? Czy ktoś z was interesował się tym tematem ? tutaj znalazłam sporo informacji ale sam nie jestem pewna https://estavisa.pl/loteria-wizowa-usa-na-czym-polega-i-jak-wziac-udzial/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miszka



Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 56

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj. Znajdziecie tam ciekawy filmik na temat tras motocyklowych. Dowiecie się, gdzie się wybrać. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że warto właśnie wybierać miejsca, które są ciekawe, bo dzięki temu można przeżyć niesamowitą przygodę i się zrelaksować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomoe



Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba polować na tańsze loty. Czasem można coś upolować za kilkanaście złotych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Nie Maj 08, 2022 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej a jak wygląda wasze planowanie wyjazdu w tym roku, ja osobiście zastanawiałam się nad wyjazdem do stanów z rodziną, znajomy polecił mi aby przejrzeć stronę https://estavisa.pl/swieto-dziekczynienia-w-usa-na-czym-polega/ ponoć znajdziemy tam wszystkie niezbędne informacje do tego potrzebne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 08, 2022 17:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group