Forum o koniach rasy huculskiej
POMOC
FAQ
Szukaj
Rejestracja
Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj
kupie ogiera huculskiego z licencja
Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna
->
ogiery - sprzedaż/kupno
Zobacz poprzedni temat
::
Zobacz następny temat
Autor
Wiadomość
koooki
Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 74
Skąd: Przeworsk
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 15:02
Temat postu: kupie ogiera huculskiego z licencja
tak jak w temacie. Szukam ogiera huculskiego
za wszelkie informacje bede wdzieczna
Powrót do góry
Reklama
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 15:02
Temat postu:
Powrót do góry
kejti
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 00:21
Temat postu:
A tu jest ogier do kupienia -
http://huculy.phorum.pl/viewtopic.php?p=16926#16926
Powrót do góry
joanna
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 10:43
Temat postu: Re: kupie ogiera huculskiego z licencja
koooki napisał:
tak jak w temacie. Szukam ogiera huculskiego
za wszelkie informacje bede wdzieczna
Ja mam młodego 8 miesięcznego ogierka huculskiego srokatego z paszportem woj.pomorskie 509-816-521 woj.pomorskie
Powrót do góry
kejti
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 11:27
Temat postu:
Ogier z tamtego ogłoszenia jest już sprzedany, ale Stajnia Huculski Raj -
http://www.huculskiraj.pl/kontakt.php
ostatnio szukała właściciela dla ogiera
Miluś
-
http://www.bazakoni.pl/milu-safian-mia
Może to jeszcze aktualne. Ogier fajny.
Powrót do góry
marysia550
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 297
Wysłany: Pią Gru 26, 2014 12:00
Temat postu:
Milusia można łatwo znaleźć w ogłoszeniach
http://olx.pl/oferta/kon-hucul-ogier-klacz-zrebak-CID103-ID86ctl.html
Powrót do góry
koooki
Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 74
Skąd: Przeworsk
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 17:18
Temat postu:
Dzieeeki nieaktualne, kupiliśmy Amanta - W
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=788109984589636&set=pcb.788110267922941&type=1&theater
Powrót do góry
Reklama
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 17:18
Temat postu:
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:
Wszystkie Posty
1 Dzień
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Najpierw Starsze
Najpierw Nowsze
Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna
->
ogiery - sprzedaż/kupno
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona
1
z
1
Skocz do:
Wybierz forum
hodowla Hucułów
----------------
klacze
ogiery
wałachy
stadniny huculskie
mieszanki
źrebaki
zachowania koni
zdrowie - profilaktyka i leczenie
hodowla
użytkowanie Hucułów
----------------
skoki przez przeszkody
ujeżdżenie
ścieżki huculskie
pokazy
powożenie
hipoterapia
west
rekreacja
inne dyscypliny
obsługa forum
----------------
REGULAMIN i inne informacje od Admina
problemy z forum
propozycje
ogłoszenia
----------------
stanówka ogierami
ogiery - sprzedaż/kupno
klacze - sprzedaż/kupno
wałachy - sprzedaż/kupno
sprzęt - sprzedaż/kupno
inne
Towarzyskie
----------------
Pogaduchy ;)
Zdjęcia
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
To forum działa w systemie
phorum.pl
Masz pomysł na forum?
Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin?
Powiadom nas o tym!
Powered by
Active24
,
phpBB
© phpBB Group