Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zadaszenie drzwi? To ma sens?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MILAGROPOL75



Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 15:19    Temat postu: Zadaszenie drzwi? To ma sens? Odpowiedz z cytatem

Hej. Ostatnio interesuje mnie pewien temat. Jakiś czas temu widziałem u moich znajomych daszek nad wejściem. Ciekawiło mnie do czego im takie coś nad drzwi. Okazało się, że często mają otwarte drzwi na oścież ze względu na posiadanie zwierzaków i taki daszek nad nimi powoduje, że gdy deszcz pada to nie leci im woda do wnętrza domu. Mam podobny problem, więc też myślę o takim rozwiązaniu. Co jednak w przypadku gdy mam nietypowy wymiar drzwi - mam obejść się smakiem czy jest możliwość dostosowania wymiaru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Sty 25, 2015 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
bestcathy89



Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja rada, jeśli chodzi o rozmowy z firmami i negocjacje, jest taka, żeby wyszukać trzy - cztery firmy zajmujące się produkcją i montażem daszków i je wypytać, jak wygląda sprawa ceny i wykonania. W ten sposób wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie pod względem jaki chcesz - jedna będzie najtańsza, druga najszybsza itd. Nie ograniczaj się do pierwszego namiaru znalezionego w wyszukiwarce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Taryn91



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bestcathy89 napisał:
Moja rada, jeśli chodzi o rozmowy z firmami i negocjacje, jest taka, żeby wyszukać trzy - cztery firmy zajmujące się produkcją i montażem daszków i je wypytać, jak wygląda sprawa ceny i wykonania. W ten sposób wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie pod względem jaki chcesz - jedna będzie najtańsza, druga najszybsza itd. Nie ograniczaj się do pierwszego namiaru znalezionego w wyszukiwarce.

Dokładnie, teraz jest spora konkurencja i możesz sporo zaoszczędzić dobrze szukając. No i nie każdy fachowiec faktycznie zna się na rzeczy. Poszukaj również opinii o danej firmie zanim zlecisz jej wykonanie daszku, bo jak odwalą fuszerkę to tylko wyrzucisz pieniądze w błoto. Dobry fachowiec wszystko dobierze do warunków jakie masz u siebie, zoptymalizuje koszty i wybierze odpowiedni materiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
megaalexia1375



Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to chyba nigdy nie warto ograniczać się do pierwszego-lepszego wyniku w wyszukiwarce. Trzeba zrobić risercz, czy to w Internecie, czy może właśnie popytać znajomych, skoro coś takiego mają. Ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że znajdzie się firma, która ci wszystko dopasuje. No w tych czasach i przy takiej konkurencji na rynku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JanellaUK98



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz nietypowy wymiar drzwi to masz dwa rozwiązania - albo szukasz jakiejś firmy, która zrobi Ci to na wymiar, ale to może wiązać się z wyższymi kosztami, albo zamów gotowy daszek (najlepiej taki do samodzielnego montażu), który będzie rozmiarowo szerszy od Twoich drzwi. Wtedy masz pewność, że obejmie całe wejście a dodatkowo jeszcze ochroni trochę boki, więc nic straconego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kojotekk



Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JanellaUK98 napisał:
Jeśli masz nietypowy wymiar drzwi to masz dwa rozwiązania - albo szukasz jakiejś firmy, która zrobi Ci to na wymiar, ale to może wiązać się z wyższymi kosztami, albo zamów gotowy daszek (najlepiej taki do samodzielnego montażu), który będzie rozmiarowo szerszy od Twoich drzwi. Wtedy masz pewność, że obejmie całe wejście a dodatkowo jeszcze ochroni trochę boki, więc nic straconego Smile

Szerszy daszek to i tak najlepsze wyjście, bo taki idealnie na szerokość drzwi nie będzie spełniał swojej roli. U mnie w domu jest tylko trochę szerszy i woda i tak leje się po drzwiach a potem wpływa za próg i na podłogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://oknarado.pl/drzwi-zewnetrzne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadaszenie drzwi jest spotykane ale ja u mnie nie mam czegoś takiego. Natomiast zadaszenie w formie pergoli tutaj https://zumm.pl/pergola-zadaszenie zamawiać będę niedługo bo chcę mieć taką osłonę w ogrodzie moim, wiem że na pewno się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irkowiec



Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 39

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U moich rodziców daszek się sprawdza. Jak zwierzęta są puszczone luzem w ogrodzie, to zawsze chowają się właśnie pod nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 21, 2021 19:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group