Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent dla dziewczyny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzefJoie1902



Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 21:46    Temat postu: prezent dla dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Hej. Chcę swoją dziewczynę zaskoczyć jakimś drobnym upominkiem, najlepiej ciuchem. Jednak jestem zalatanym człowiekiem więc najlepiej gdybym mógł coś kupić online. Tylko jaki butik ma fajny sklep internetowy gdzie mogę zamówić wszystko z dowozem lub ewentualnie z odbiorem w najbliższym sklepie? Najlepiej kurier ale jak nie bedzie takiej możliwości to już trudno. Z góry dziękuje wszystkim za informacje i porady, będę wdzięczny. I liczę że pomożecie biednemu facetowi który totalnie nie zna się na zakupach :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 20, 2015 21:46    Temat postu:

Powrót do góry
Estrzezyslawa72



Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy zakupy ciuchów przez internet są w Twoim przypadku dobrym rozwiązaniem. Skoro nie znasz się na zakupach, to chyba lepiej, żebyś poszedł do "zwykłego" sklepu i poprosił sprzedawcę o poradę Smile A jeszcze lepiej idź na zakupy z koleżanką, mamą, albo siostrą. Takie zakupy w ciemno są dobre, ale dla kogoś kto ma doświadczenie w robieniu zakupów. Łatwo możesz dać się oszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnson1610



Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odważny jesteś, ja bym się nie zdecydował na takie zakupy dla dziewczyny. No chyba, że świetnie ją znasz i wiesz co jej się spodoba, a co nie. W sklepach online zawsze możesz towar zwrócić lub wymienić na inny rozmiar, więc tu jest ten plus, że gdyby coś jej nie pasowało to nie będzie problemu Smile W sumie miły gest, powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxine2413



Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam skąd wogóle ten pomysł na kupowanie ciuchów dziewczynie., bo to nawet romantyczne nie jest i rzadko się zdarza. Nie lepiej pójść w biżuterię, no ewentualnie w bieliznę jeśli znasz dokładnie wymiary. Ciuchy to dla kobiety przyjemność kupowania i wybierania - obojętnie czy w internecie czy normalnie, więc nie odbieraj jej tego :-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mikruc



Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 01:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ubrań lepiej kobiecie nie kupuj, bo jeszcze będzie miała pretensje Razz Polecam wycieczkę, np.liniami wizzair https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6 Tanie, a efektowne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majalo



Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zaproponowałabym jakąś kolacje, takie coś romantycznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konik1991



Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmetyki albo jakaś bizuteria do tego czekoladki plus kwiaty;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
evers



Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 7

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kobieta biega zawodowo a oprócz tego jeździ konno i ma problem z stawami skokowymi dlatego postanowiłem jej kupić taką opaskę http://sklep.fizjoterapeuty.pl/sprzet-ortopedyczny/173-opaska-elastyczna-stawu-skokowego.html . Postawiłem na coś bardziej przydatnego niż coś od serca ale uważam że dobrze zrobiłem bo się cieszyła. Moim zdaniem warto najpierw podpytać osobę co by chciała lub musimy zobaczyć jakie ona ma hobby i co by moglo jej się przydać. Do tego oczywiście bombonierka plus standardowo kwiatki róże czerwone !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
torba



Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że to dobry prezent, dziewczyny lubią kosmetyki, a te naturalne to na nich nie trzeba się znać, cokolwiek się kupi to będzie to trafiony prezent, ze swojej strony http://sklep.spirulina.pl/produkty/olej-z-czarnuszki-egipskiej polecam ten olej z czarnuszki, ponieważ ma wiele zastosowań i na pewno się też przyjmie jako prezent bez względu w jakim wieku jest dziewczyna. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Derena



Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm online możesz teraz wszytsko kupić. Ja bym proponowała ksiązkę lub kolorowy notatnik. W matrasie jest bardzo duży wybór w fajnych cenach . Do tego stacjonarnie kwiaty kup i kobieta będzie zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
silva



Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 16

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 06:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest tak trudno zrobić prezent dziewczynie. Powiedziałabym,że o wiele trudniej jest sprezentować coś chłopakowi. A dziewczynie można podarować:
biżuterię
bieliznę
kwiaty
czy też zaprosić do restauracji

Jesli chcecie być oryginalni to proponuję zaprojektować dla niej na konfiguratorze kubeczek:
http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-9.html

Na tej stronie jest aka możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justynka1



Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze jakas wycieczka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna Adamska



Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 15

PostWysłany: Sob Lis 19, 2016 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś ładne ubranie? Ciekawą ofertę znajdziesz tutaj: https://www.selfieroom.pl/ - wiele nowości i przede wszystkim - zawsze modnie Smile Dobra jakość towaru i każdy znajdzie coś w swoim stylu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sokrates



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 14

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Fajnym pomysłem na prezent dla kobiety są zawsze kosmetyki Smile Może jakieś balsamy do ciała? Ciekawą ofertę widziałam tutaj: http://kosmyk.pl/pol_m_Cialo_Zestawy-272.html - wszystko ładnie wygląda oraz korzystne ceny Wink Myślę, że dziewczyna z pewnością się ucieszy! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modusstu



Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrz na to, co ją interesuje a nie na podpowiedzi Wink
_________________
www.polinski.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 07, 2016 17:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group