Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Która szkoła medyczna jest najlepsza?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ECOJENNIE80



Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 9

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 20:22    Temat postu: Która szkoła medyczna jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Niestety już niedługo matura i będę musiała opuścić moje ukochane Zabrze placze Zastanawiam się za to nad wyborem uczelni. Interesuje mnie szkoła medyczna, ale nie wiem, na którą kłaść największy nacisk i którą wybrać w przypadku gdyby udało mi się dostać na przykład do dwóch. Która ma według Was najlepszą renomę i kształci najlepszych lekarzy? A na którą dostać się najłatwiej, jakby mi nie poszło na maturze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 28, 2015 20:22    Temat postu:

Powrót do góry
EMARYLAND76



Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najwyżej w rankingu są na pewno szkoły warszawskie. Dobrą opinią i wysokim poziomem kształcenia może pochwalić się na pewno Warszawski Uniwersytet Medyczny, który wykształcił najlepszych lekarzy w kraju. Ponadto, dobrą opinią cieszy się również Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Jeśli wybierasz się na kierunki medyczne musisz liczyć się z tym, że powinnaś się przyłożyć do matury i dużo, a zarazem efektywnie, się uczyć, bo na takie studia naprawdę ciężko się dostać. Powodzenia! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ECOJENNIE80



Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 9

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym, jak ciężko się tam dostać niestety wiem. Chodzę już na specjalne kursy przygotowujące do szkół medycznych. Moim marzeniem jest Warszawa, bo ma naprawdę wysoką renomę ale chyba i najciężej się dostać. Jak mi słabiej pójdzie matura to chyba złożę też na farmację, może tam wtedy się uda i w międzyczasie uczyć się i poprawiać maturę. Tylko czy aby to trochę nie za ambitny plan...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bradlypol97



Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw zdaj egzamin maturalny. Ogólnie rzecz biorąc to niezależnie od uczelni dostanie się na medycynę stanowi dosyć duże wyzwanie, a jeszcze trudniej utrzymać się po pierwszym roku na tym kierunku. Może niekoniecznie musisz zostawać lekarzem, jeżeli masz wątpliwości co do tego jak ci pójdzie matura to może wybierz sobie jakiejś inne kierunku z zakresu nauk medycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiello



Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyborem bylby Uniwersytet w Warszawie, jednak jezeli nie pojdzie Ci zbyt dobrze z matura w Katowicach jest fajnie no i zostaje Gdanska Szkola Medyczna - tez calkiem dobre opinie slyszalam. Powodzenia na maturze! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MEGASUELLEN93



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się, że tylko Warszawa wchodzi w grę, bo jest najlepsza. Śląsk ma wspaniałe szkoły medyczne, bliżej od Twojego rodzinnego Zabrza niż Warszawa jest jeszcze Kraków, który ma jedną z najlepszych uczelni. Jest w czym wybierać. Złóż podania w kilka miejsc i zwiększysz tym samym swoje szanse. A jak wygląda kwestia z finansami? bo jeśli możesz wydać trochę kasy to zawsze zostaje płatna medycyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prishuu



Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na ofertę szkoły https://www.proedukacja.edu.pl/liceum-ogolnoksztalcace-dla-doroslych z tego co się orientuje to mają profil medyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem która szkoła medyczna jest najlepsza ale sama studiowałam na tej uczelni https://www.ssw-sopot.pl/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji/ i mogę wam ją śmiało polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Sro Sie 11, 2021 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie nie wiem do końca którą szkołę Ci polecić ale zobacz sobie czym zajmuję się strona https://efc.edu.pl/programy/horyzonty która pomaga w edukacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miszka



Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 56

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/mapa-szkol-internatow-i-burs sprawdzaliście już mapę szkół? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że wybór odpowiedniej szkoły jest niezwykle ważny. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie i poszukajcie swojego wymarzonego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie trudno powiedzieć jaką szkołę warto polecić a którą nie, ale zobacz sobie czym zajmuję się strona https://efc.edu.pl/ która bardo pomaga w temacie edukacji w kraju, warto się zainteresować tym tematem w kwestii rozwoju waszego dziecka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
totti



Dołączył: 18 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2022 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jeden z uniwersytetów medycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego akurat studia medyczne? To jest Twoja pasja czy po prostu chcesz to robić? Bardzo mnie to zastanawia, co kieruje osoby, które mają tak sprecyzowaną ścieżkę naukową. Ja sama kończyłam finanse i rachunkowość https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc-studia-magisterskie/ i jakoś nie byłam tam w pełni zdecydowana, ale teraz wiem, że był to dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elsa



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jeden z uniwersytetów medycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli szkoła medyczna to myślisz o nauce 24h na dobę i mieszkaniu w interancie lub bursie? Ja polecam coś takiego, ponieważ daje to dużo możliwości i duże szanse rozwoju. https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/mapa-szkol-internatow-i-burs tutaj znalazłam mapę takich szkół i bardzo się zastanawiałam nad czymś takim dla swojej córki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 31, 2022 21:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group