Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kasy fiskalne - gdzie najtaniej?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JESSIEEU2567



Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 19:25    Temat postu: Kasy fiskalne - gdzie najtaniej? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się gdzie najlepiej kupować kasy fiskalne. W jakich sklepach można je dostać? Ze sprzętem komputerowym? Nie do końca wiem jak podejść do tematu i gdzie kupić jak najtaniej kasy posnet albo jakiejś innej dobrej firmy (przynajmniej takie widzę często w sklepach, więc sądzę, że to popularna marka). W ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzę również sprzedaż stacjonarną i nabycie takiego urządzenia jest niezbędne. Może ktoś prowadzi firmę i ma jakieś sugestie w tym zakresie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 07, 2015 19:25    Temat postu:

Powrót do góry
SOFRONIUSZXXX95



Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie ma co szukać kas fiskalnych w sklepach komputerowych jeśli o to chodzi. Wink Takie urządzenia są sprzedawane zazwyczaj w sklepach, które specjalizują się sprzedaży kas oraz drukarek fiskalnych. Może to i lepiej, gdyż w takich sklepach wybór modeli jest całkiem spory np tu http://www.fiscash.com.pl/posnet-prod-14.html. Z tego co mówisz raczej jakiś wyrafinowany model nie będzie potrzebny, więc nie ma co przepłacać. Najlepiej poszukać w internecie, gdyż sklepów stacjonarnych z takim sprzętem nie ma zbyt wiele.

Ostatnio zmieniony przez SOFRONIUSZXXX95 dnia Pon Lip 06, 2015 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karisa73



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wielokrotnie widziałam kasy fiskalne w sklepach z komputerami. Z tym, że to nie były takie zwykłe kasy, tylko bardziej zaawansowane urządzenia - z ekranami lcd i jakimiś innymi bajerami. Z tego co mówisz, to potrzbeujesz raczej prostego urządzenia. W takim razie albo znajdź sklep w pobliżu, albo zamawiaj przez internet. Ale pamiętaj, że przez internet możesz nie dostać gwarancji. Sprawdź warunki oferty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JESSIEEU2567



Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karisa73 napisał:
A ja wielokrotnie widziałam kasy fiskalne w sklepach z komputerami. Z tym, że to nie były takie zwykłe kasy, tylko bardziej zaawansowane urządzenia - z ekranami lcd i jakimiś innymi bajerami. Z tego co mówisz, to potrzbeujesz raczej prostego urządzenia.


Szczerze mówiąc to po sprawdzeniu kilku sklepów ze sprzętem komputerowym nie trafiliśmy na kasy fiskalne, ale tak czy inaczej ja szukam w miarę taniego modelu bez żadnych wodotrysków, gdyż raczej takie dodatkowe opcje czy udogodnienia nie będą w moim przypadku potrzebne. Takie bardziej zaawansowane technicznie urządzenia sprawdzają się pewnie w jakichś supermarketach albo innych sklepach wielkopowierzchniowych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edamian1773



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz najtańsze to będą urządzenia używane. Czasem ktoś likwiduje swoją działalność i chce szybko taki sprzęt sprzedać w dobrej cenie. Chyba, ze chcesz sprzęt na gwarancji to szukaj w internecie, bo tam będzie jednak najtaniej, w jakimś sklepie internetowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miniko



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś kupiłem kasę po bardzo okazyjnej cenie i niestety szybko była nie do użytku. Za drugim razem szukałem specjalistycznego sklepu, bo szkoda mi pieniędzy wyrzucanych w błoto i czasu. Trochę szukałem, ale trafiłem na sklep HoReCa. Mają tam spory wybór, ale przede wszystkim znają się na rzeczy i potrafią dobrze doradzić. To się ceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 13, 2015 14:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group