Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Namioty targowe do wystawy plenerowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CHANTAL1181



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 01:40    Temat postu: Namioty targowe do wystawy plenerowej Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich fanatyków koni i nie tylko! Wink

Pytanie mam trochę z innej beczki... Orientuje się ktoś z Was może gdzie kupię namioty targowe w przystępnej cenie? Lepiej kupować w internecie czy szukać w sklepach stacjonarnych? Ile taka przyjemność kosztuje? Niedługo w moim mieście będzie odbywała się pewna wystawa plenerowa i w związku z tym potrzebuję dwóch takich namiotów, aby wystawić swoje produkty... Zależy mi na dobrej jakości i trwałości tych namiotów; nie chcę jakiegoś taniego badziewia... Możecie mi coś poradzić? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 10, 2015 01:40    Temat postu:

Powrót do góry
ULTRAHERAKLES80



Dołączył: 05 Gru 2013
Posty: 6

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz porządny namiot to faktycznie będzie trzeba trochę wydać. Dużo zależy też od jego wielkości. Tak jak poprzedniczka zasugerowała faktycznie może warto rozważyć to czy nie lepiej jest wypożyczyć namiot. Wyjdzie taniej. Ale jeśli będziesz go używać w przyszłości, to warto wtedy faktycznie kupić go z dobrego materiału, żeby po kilku deszczach się nie rozpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CHANTAL1181



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 7

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zależy mi na tym, żeby taki namiot kupić, a nie wypożyczyć... Co roku mam ten sam problem. Zawsze radziłem sobie przy pomocy parasoli, ale wielkość mojej kolekcji zwiększyła się prawie czterokrotnie i nie mieszczę się z tym wszystkim pod parasolami, a poza tym namiot targowy zawsze wygląda dużo korzystniej i profesjonalniej Wink Ktoś z Was kupował kiedyś coś takiego przez internet? Z którego sklepu skorzystać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 41

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, czy faktycznie opłaca się zakup takich namiotów. Wiem, że teraz wypożyczanie w takich miejscach jak https://dascompany.com/namioty-ekspresowe jest bardzo korzystne. Najlepiej przejrzyj, co aktualnie jesteś w stanie otrzymać i zdecyduj, co będzie bardziej opłacalne. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniecha



Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 47

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio byliśmy na takich targach, to zabraliśmy ze sobą gadżety reklamowe, które zamówiliśmy na http://www.izisport.pl/ Kurcze! ale tłok był, to mega ludzi zachęca do podchodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikamis11



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 74

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie namioty to na pewno świetna reklama dla wielu firm. Myślę, że taka oferta wiele osób zainteresuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 07, 2022 18:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group