Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre akcesoria bhp

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruthanne95



Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 18:59    Temat postu: Dobre akcesoria bhp Odpowiedz z cytatem

Muszę kupić trochę roboczych ubrań, bo te które mam już sie do niczego nie nadają. Artykuły, które są mi potrzebne to jakiś solidny kombinezon (lub same spodnie), rękawice i dobre, wygodne buty, które będzie można też wykorzystać do stajni. Czy myślicie, że takie rzeczy można bez problemu kupić w internecie? Jak sprawdzić ich jakość, żeby nie było rozczarowania? Z tego co widziałam, to w internecie można kupić nawet o 30-40% taniej, co przy wydatku rzędu kilkuset złotych przynosi jakieś tam korzyści. Używacie w ogóle takich profesjonalnych akcesoriów bhp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 27, 2015 18:59    Temat postu:

Powrót do góry
MCBERNITA1704



Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w profesjonalnych sklepach to na pewno się nie rozczarujesz, znajdziesz tam wszystkie ciuchy, których szukasz. A jesli chodzi o bhp to dla mnie najważniejszy i podstawowy jest kask lub toczek, bez niego ani rusz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vincent1667



Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu zakupy robi się raz na 2-3 lata, więc myślę, że nie warto oszczędzać. W dobrym sklepie kupisz dobre jakościowo artykuły i nie będziesz musiała kupować nowych po kilku miesiącach. W internecie nie możesz skontrolować jakości i pochodzenia produktów, dlatego wyższość mają w tym względzie sklepy stacjonarne. Sprzedawca zazwyczaj zna się na produktach, które sprzedaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MAJOREURO1866



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vincent1667 napisał:
Tego typu zakupy robi się raz na 2-3 lata, więc myślę, że nie warto oszczędzać. W dobrym sklepie kupisz dobre jakościowo artykuły i nie będziesz musiała kupować nowych po kilku miesiącach. W internecie nie możesz skontrolować jakości i pochodzenia produktów, dlatego wyższość mają w tym względzie sklepy stacjonarne. Sprzedawca zazwyczaj zna się na produktach, które sprzedaje.


jestem podobnego zdania lepiej teraz wydać trochę więcej i mieć pewność że taki strój roboczy długo posłuży niż za kilka miesięcy znowu kupować tani kombinezon. w ten sposób na pewno nie zaoszczędzisz. poza tym ja w ogóle dość sceptycznie podchodzę do zakupu ubrań przez internet. zawsze wcześniej muszę daną rzecz przymierzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DRDANITA73



Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby kombinezon to... No, tylko albo aż kombinezon, jakoś specjalnie dopasowany, czy modny lub pasujący jak z żurnala być wcale nie musi, prawda? Ja myślę, że można zaryzykować zakup przez Internet takich rzeczy. Butów też, ale trzeba zmierzyć stopę, najbezpieczniej Smile Bo jak się zna długość stopy to i można kupić buty na tej podstawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matmarha



Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 13

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jeżeli chodzi o wszelkie akcesoria czy też urządzenie bhp nie można tutaj pominąć takiego urządzenia jak oczomyjka. Tutaj macie artykuł http://www.oczomyjka.eu , który opisuje to urządzenie. Jego funkcja polega na tym, że usuwa z oczu wszelkie substancje, pyłki, szkodliwe cząsteczki. Myślę, że zakładając swoją firmę warto dowiedzieć się o wszelkich możliwościach bezpieczeństwa, które u siebie warto zastosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://1but.pl/kurtki/nike
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do bhp to na konia na pewno będzie potrzeby dobrej jakości solidny kask, takie kaski ma w ofercie ten https://www.equishop.com/pl/23-kask-jezdziecki-kask-do-jazdy-konnej sklep internetowy gdzie zamawiała moja córka dla siebie. Był to dobry wybór i wam też polecam od nich kupić, jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 649

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem różnorodności produktów ochronnych w anco.com.pl https://anco.com.pl/pl/c/Kombinezony-ochronne-KAT.-III-wysokie-ryzyko/40 . Sklep oferuje szeroki wybór artykułów, dostosowanych do różnych branż. Naprawdę warto sprawdzić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 29, 2024 11:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group