Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dla początkujących fanów akwarystyki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lazaxxx93

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 17:34    Temat postu: Dla początkujących fanów akwarystyki Odpowiedz z cytatem

Z reguły jest tak, że jak ktoś kocha zwierzęta to nie tylko konie albo tylko psy, ale i koniec i psy i koty itp. Ja kocham je wszystkie a ostatnio moją pasją stała się nawet akwarystyka. Nawet nie wiedziałem ile to może sprawiać frajdy i jakie cuda można stworzyć w akwarium. Jestem bardzo początkujący, ale pochłonięty w całości. Poszukuję jakiś ciekawych podpowiedzi, jakiś fajnych rybek, ciekawych roślinek itp. Czy ktoś podziela tu moją pasję? Czy znacie jakiś dobry sklep akwarystyczny internetowy w którym to wszystko kupię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 17:34    Temat postu:

Powrót do góry
Chuck76

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nie znam się na akwarystyce ale lubię zwierzęta. Może udaj się do jakiegoś dobrego sklepu zoologicznego po rade. Ktoś kto tam pracuje powinien coś nie coś o rybkach wiedzieć. Ewentualnie poszukaj na forach zoologicznych bądź wpisz w przeglądarkę hasło. które Cie interesuje. na pewno znajdziesz coś godnego uwagi.
Powrót do góry
NetPamula2152

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanką rybek, akwariów i wszystkiego co z tym związane. Jednak nigdy by mi do głowy nie wpadło, żeby cokolwiek do mojego akwarium kupować przez internet. Dla mnie każda wyprawa do sklepu akwarystycznego to wielka frajda, wiec nie potrafiłabym z tego tak łatwo zrezygnować. Nawet biorąc pod uwagę to, że zakupy online są wygodniejsze i tańsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lazaxxx93

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie zawsze mi się wydawało że przy rybkach nie ma aż tak dużo pracy, trochę jedzenia im dać wodę wymienić itd Smile jednak odkąd sama mam akwarium wiem, że to jednak nie jest tak mało pracy i trzeba o nich nie zapominać, a sam sprzęt odpowiedni dla nich nie należy do tanich, dlatego ja na początek wybrałam kupienie sobie używanego, może Ty też spróbujesz takiego rozwiązania?
Powrót do góry
nettammara92

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje pierwsze akwarium dostałam od Cioci, która chciała się go pozbyć. Przeprowadzała się i akwarium nie bardzo posłowało do nowego mieszkania. Potem rodzice kupili mi nowe akwarium, tylko 21 l ale to zawsze coś. Teraz mam akwarium 200 litrowe i jest super. Wszystko co potrzebne kupiłam w sieci, bo jest taniej i szybciej (mieszkam na wiosce, a zoologiczny sklep jest 20 km ode mnie). Tylko rybki kupuję w sklepie. Kup takie akwarium, jakie Ci się podoba, bo potem nie zmienisz.
Powrót do góry
Tymoteusz1

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, wiele rzeczy na początku można kupić przez sieć. To super sprawa, bo nie musicie wydawać dzięki temu dużych pieniędzy. Okazuje się, że wiele akcesoriów możecie też odkupić od kogoś, kto już ich nie potrzebuje. Nadanie paczki gls jest bardzo opłacalne przez Furgonetkę, więc w ten sposób przetransportujecie Wasze towary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko1

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może nie jestem fanem akwarystyki, ale faktycznie mam dość duże akwarium w domu. Całkiem solidne. Wchodzi do niego około 100l wody, a pływają rybki różne. Małe, duże, kolorowe, jednobarwne. Nie znam się, ale ładnie to wygląda.
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2018 14:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: