Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

spotkanie biznesowe.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ailis



Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 32

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 19:32    Temat postu: spotkanie biznesowe. Odpowiedz z cytatem

Aby dobrze wypaść przed kontrahentami, najlepiej na spotkanie biznesowe wybrać jakieś prestiżowe miejsce. Sądzę, że w tym przypadku bezkonkurencyjna jest Restauracja Akademia w Warszawie. Gwarantuje klimat, w którym bezstresowo można omawiać sprawy firmy. Potrawy zawsze są świeże i wykwintnie podane co sprawia, że każdy czuje się tu wspaniale. Też tak uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 16, 2018 19:32    Temat postu:

Powrót do góry
Iskra



Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto podpytać o to znajomych. To jest z całą pewnością bardzo dobre rozwiązanie Wink
_________________
Ale może przez cały czas skrywał właśnie to... swoje serce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar32



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak ma wyglądać to spotkanie biznesowe. Bo biznes biznesowi nie jest równy Wink I atmosfera takich spotkać też nie zawsze jest mega oficjalna. Jeśli szukałabym miejsca czystego, z dobrą obsługą, fajnym wnętrzem i smacznym jedzeniem to mogę zaproponować Ci restaurację "w Weku". Mama bardzo dobre doświadczenia związane z tym miejscem i po ludzku mogę polecić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika87



Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ailis, może i masz rację, ale też nie każdy kontrahent dobrze się czuję w lokalu o podwyższonym standardzie z jednocześnie sztywną atmosferą. Takie niestety są zazwyczaj restauracje dla spotkań biznesowych. U nas często wybieramy Bubbles Bar Warszawa , bo tam i dobrze zjemy , i porozmawiamy i można się odprężyć po prostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells



Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 22

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej firmie bardzo ważni są dostawcy. Jeżeli prowadzicie salony fryzjerskie lub kosmetyczne to powinniście zainteresować się ofertą od https://kazaro.pl Jest to dostawca wyposażenia, mebli i akcesoriów do tego typu biznesów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 649

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie biznesowe, zawsze warto zorganizować poza biurem. Myślę, że w ten sposób każdy może czuć się swobodnie. Mogę wam polecić super restaurację na takie spotkanie https://www.restauracjanadpotokiem.pl/restauracje-na-stype,20,pl.html . Bardzo pyszna kawa i dania główne, a co najważniejsze dla wegan i wegetarian też się zapewne coś znajdzie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero co miałem spotkanie biznesowe z przedstawicielami firmy https://bodyspace.pl/ która oferuje zaplecze do otwarcia studia modelowania sylwetki które mam zamiar prowadzić. Z tego co wiem będzie to dobra decyzja bo nie trzeba dzielić się z nimi zyskami więc całość będę miał dla siebie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okinakis



Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 23

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowadzicie swoje firmy to powinniscie również zainteresować się ofertą od https://www.import-maszyn.eu W tym sklepie internetowym mają bardzo duży wybór urządzeń biurowych. Znajdziecie tu w dobrych cenach gilotyny elektryczne, niszczarki, liczarki i wiele innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malami



Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierajac miejsce na spotkanie biznesowe trzeba wziac pod uwage czego ono bedzie dotyczyc bo wcale nie musi byc to prestizowy hotel czy tez restauracja. Np na spotkanie dotyczace sprzetu medycznego dobrym wyborem moze byc Hostel Umed w Łodzi ktory miesci sie na 13 pietrze budynku szpitalnego. Maja świetna sale na której mozna wykonac prezentacje sprzetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem informacje na ten temat wiele przydatnych rzeczy!
https://lovefotografia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 649

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 649

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,jak sądzicie, czy spotkanie biznesowe w restauracji to dobry pomsł? Byłam na kilku takich spotkaniach i szczerze mówiąc miło je wspominam. Teraz sama mam takie zorganizowac i zastanawiam się nad miejscem. http://lesny-dwor.pihost.pl/pl/bioly-trus.html co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malami



Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz bylam na dwoch takich spotkaniach zorganizowanych w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu i bylo super, bardzo smakowalo mi jedzenie, wystroj super, obsluga przemila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 649

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz zastanawiam się nad tym,aby dowiedziec sie wiecej na temat trasportu z lotniska. mamy wybrane miejsce spotkania,tak jak mowilam,ale teraz zalezy mi na tym,aby znalezc odpowiedni transport. http://www.bus-transport.eu/ Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karry



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o spotkanie biznesowe to bardzo często decydujemy się na zorganizowanie go w jakieś dobrej restauracji. W sumie to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie. Sama byłam na takim spotkaniu w restauracji Garo Sushi w Warszawie i muszę powiedzieć, że było to spotkanie bardzo udane. Sama w ten sposób zakochałam się w sushi które jest niezwykle smaczne i świetnie nadaje się na danie podczas spotkania biznesowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 25, 2020 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group