Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inwestycja w reklamę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuber198

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 12:52    Temat postu: Inwestycja w reklamę Odpowiedz z cytatem

Prowadzę u siebie w mieście od ponad 10 lat sklep z artykułami metalowymi i chciałbym trochę pieniędzy zainwestować w reklamę dla poprawy obrotów. Jestem starej daty i wszystkie zagadnienia związane z interenetem są mi obce.. Za moich czasów była reklama w postaci banerów, ulotek, wizytówek. Czy w dzisiejszych czasach ma to nadal sens ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 21, 2018 12:52    Temat postu:

Powrót do góry
dawilem3

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomicie, dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone porady Smile Z całą pewnością przydadzą mi się one Smile
zuber198

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak spróbuję zacząć promocję od klasycznej reklamy w postaci banerów, wizytówek, ulotek znalazłem już niedaleko siebie drukarnie http://picaprint.pl/ . Kolejny krok to spróbuję zaistnieć w internecie.
Powrót do góry
Slayer87

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama internetowa to w dzisiejszych czasach niestety podstawa. Internet to główne medium większości młodych ludzi.
Agniecha

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jakieś fajne gadżety reklamowe do firmy załatwić, bardzo fajne ma firma http://www.izisport.pl/ Smile można je spersonalizować i dopasować jakieś fajne nadruki pod firmę
Powrót do góry
gamilkowalik

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana moim zdaniem najlepiej kupić reklamę w wyszukiwarce np Google. Tam możesz sobie ustawić aby reklamy emitowały się tylko dla ludzi z twojej okolicy, dzięki temu zyskasz nowych klientów!
Powrót do góry
Mirianda

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest z wszystkim w sumie, jeżeli chcesz coś wyciągnąć to pierwsze trzeba włożyć. Jeżeli nie wydacie pieniędzy na reklamę to nie spodziewajcie się jakiś super zysków z waszej firmy, trzeba jednak umiejętnie wybierać inwestycje marketingowe. U mnie sprawdził się udział w targach. Zastanawiam się nawet na następne nad wynajęciem hostess od http://www.essentialmodels.pl do pomocy. Na pewno ułatwi mi to prezentacje firmy, a na pewno też sprowadzi więcej gości do mojego stanowiska Smile
Powrót do góry
Weronika87

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 15:26    Temat postu: Promocja Odpowiedz z cytatem

Jasne, że ma, ale na mniejszą skalę. Jakiś baner w dobrze widocznym miejscu, a potem strzałki nakierowujące na Twoją firmę jak najbardziej się sprawdzą. Ulotki również, ale dziś duża część klientów szuka informacji o firmach w Internecie. W związku z czym potrzebna Ci będzie dobra stron startowa, tak zwana landing page, ale i pozycjonowanie z firmą taką jak http://www.pozycjonowanie.wroclaw.pl/ . Krótko mówiąc, to reklamowanie na forach, blogach i portalach z jednoczesnym wyciąganiem strony jak najwyżej w pozycjach wyszukiwania Google.
Powrót do góry
urszulka

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o inwestycje w reklamę to warto zapoznać się z mozliwością dodatkowej reklamy która jest w zupełności za darmo https://wykonawca.taelo.pl/ Jest to serwis na którym możesz stworzyc swoją wizytówkę internetową dzięki której więcej ludzi dowie się o usługach jakie świadczysz. Warto sie zapoznać z tą strona.
Powrót do góry
Weronika87

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 11:58    Temat postu: Międzynarodowy Kongres Odpowiedz z cytatem

Zarejestrowaliście się już na Międzynarodowy Kongres Biogospodarki https://elodzkie.pl/wydarzenia/kongres-biogospodarki-ebcl-2018 ? Ja tak i czekam na to wydarzenie z niecierpliwością. To fajny sposób na reklamę i siebie i własnego biznesu, więc z tego będę korzystać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 20, 2018 11:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: