Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

młoda mama

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edna90

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 22:16    Temat postu: młoda mama Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim ... forum jest o zupełnie innej tematyce ale skoro już jestem postanowiłam o coś zapytać może ktoś z was będzie umiał mi odpowiedzieć ... za kilka tygodni zostanę mamą własnie jestem na etapie kompletowania całej wyprawki dla dziecka, oczywiście jeżeli chodzi o ubranka i inne gadżety to mam już wszystko ale zastanawiam się jeszcze jakie kosmetyki dla dzieci będą najlepsze i które nie uczulają, czy może jest tu jakaś mama która mogłaby mi coś doradzić w tej sprawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 10, 2014 22:16    Temat postu:

Powrót do góry
EkoBrendan2980

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 12:45    Temat postu: Re: młoda mama Odpowiedz z cytatem

Edna90 napisał:
zastanawiam się jeszcze jakie kosmetyki dla dzieci będą najlepsze i które nie uczulają, czy może jest tu jakaś mama która mogłaby mi coś doradzić w tej sprawie?

Trudne pytanie... najprościej mówiąc to nie powinny uczulać te kosmetyki, które są zrobione z naturalnych składników - nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Ciężko jest polecić jakąś konkretną firmę. W zasadzie każde kosmetyki dla niemowląt kupowane w drogeriach, czy aptece spełniają ten warunek. Myślę, że nie ma co robić wielkich zapasów - w razie gdyby pojawiło się uczulenie, to po prostu zmieniasz kosmetyk i nie przejmujesz się, że masz jeszcze 10 opakowań w zapasie.
Powrót do góry
Nedzik

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem za korzystaniem z kosmetyków produkowanych przez wiodące marki, bo masz pewność że skład z opakowania bedzie się pokrywać z tym rzeczywistym. Ewnetualnie jak masz jakieś pewne sklepy zielarskie albo ekologiczne w swojej okolicy i wiesz, że nie jest to żadna ściema tylko prawdziwy eko-sklep wówczas możesz próbować tam szukać kosmetyków dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natasza88

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominiko napisał:
Ja miałam jakiś czas kilka nieprzyjemnych sytuacji ze stosowaniem kosmetyków ... większość z nich zaczeła mnie uczulać dlatego musiałam przestać je stosować teraz używam tylko kosmetyków kupionych w aptece i od jakiegoś czasu mam spokój

ja też używam tylko te kupione w aptece są najpewniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DrRaissa1591

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ożywam dla Malej tylko produktów firmy Johnson\'s Baby. Nigdy nie było żadnego uczulenia, kosmetyki sa rewelacyjne. Ja i Mala uwielbiamy płyny do kąpieli tej firmy, świetna piana, ciałko nawilżone, dla mnie są to najlepsze i najbardziej sprawdzone kosmetyki
Powrót do góry
Olaprima

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś również pomyśleć o kosmetykach dla siebie Smile Najlepsze produkty pielęgnacyjne do cery należą do marki Calluna Medica. Wystarczy spojrzeć, jak ciężarna Sylwia Bomba reklamuje maseczki tej firmy, aby przekonać się o ich cudownym działaniu. Dlatego zarówno przed rozwiązaniem, jak i po urodzeniu dziecka będę stosować mój ulubiony naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczkę odżywczo- nawilżającą Polska.
Powrót do góry
pani.ola

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młoda mama powinna także mysleć juz o pzyszłosci i edukacji swoich dzieci. Badania naukowe wykazują, że dzieciom, które spędzają szczególnie dużo czasu przy ekranach różnych urządzeń mobilnych, trudniej skoncentrować się i utrzymać skupienie w szkole. Jeżeli mamy problemy z koncentracją nawet w dorosłym życiu, to warto zapoznać sie z oferta Brain Gym https://braingym.pl/ lub umówic sie na darmową konsultacje.
Powrót do góry
haculsia

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dość długo szukałam odpowiednich kosmetyków dla maluszka. Różne firmy, różne produkty albo uczulały, albo przesuszały skórę. W końcu trafiłam na produkty Ziajka i polecam https://ziaja.com/distribution/pomorskie .
Powrót do góry
kisiel

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że polskie naturalne produkty kosmetologiczne oraz suplementy to dobry wybór. Jedną z cenionych co raz bardziej marek jest Colway https://icolway.pl/
Znacie już Colway? Marka ta słynie przede wszystkim z kosmetyków z zastosowaniem naturalnego kolagenu, i z tego co wiem, to na prawdę działa.
Powrót do góry
haculsia

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten stres! Też jeszcze 8miesięcy temu, nie wiedzialam co kupić do mojej wyprawki, a tutaj niedlugo minie rok jak nasza Ala jest z nami Very Happy Własnie szykujemy się do wesela w http://lesnydwor.pl/ . powiem wam, ze to najszczęsliwsze chwile w moim zyciu, najpier dzidzia , a potem wymarzony slub! Bardzo podoba mi sie samo miejsce organizacji wesela jest przepiękne! Smile Co do wyprawki, pamietaj by miec duzo pampersów i cierpliwości Wink
Powrót do góry
pietruszkowy

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kosmetyków, to najlepiej skonsultować się z farmaceutą - jeśli masz zaufanego, a jak nie to zapytaj po prostu w najbliższej aptece. Na pewno uzyskasz odpowiednią poradę. I pamiętaj - każde dziecko jest inne i może mieć różną wrażliwość na kosmetyki.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
akcent

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w aptece mają wystarczającą wiedzę, tak jak w https://drobnicamorska.pl uzyskasz wystarczająco dużo informacji na temat transportu międzynarodowego drogą morską.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 26, 2019 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: