Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

młoda mama

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edna90

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 22:16    Temat postu: młoda mama Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim ... forum jest o zupełnie innej tematyce ale skoro już jestem postanowiłam o coś zapytać może ktoś z was będzie umiał mi odpowiedzieć ... za kilka tygodni zostanę mamą własnie jestem na etapie kompletowania całej wyprawki dla dziecka, oczywiście jeżeli chodzi o ubranka i inne gadżety to mam już wszystko ale zastanawiam się jeszcze jakie kosmetyki dla dzieci będą najlepsze i które nie uczulają, czy może jest tu jakaś mama która mogłaby mi coś doradzić w tej sprawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 10, 2014 22:16    Temat postu:

Powrót do góry
EkoBrendan2980

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 12:45    Temat postu: Re: młoda mama Odpowiedz z cytatem

Edna90 napisał:
zastanawiam się jeszcze jakie kosmetyki dla dzieci będą najlepsze i które nie uczulają, czy może jest tu jakaś mama która mogłaby mi coś doradzić w tej sprawie?

Trudne pytanie... najprościej mówiąc to nie powinny uczulać te kosmetyki, które są zrobione z naturalnych składników - nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Ciężko jest polecić jakąś konkretną firmę. W zasadzie każde kosmetyki dla niemowląt kupowane w drogeriach, czy aptece spełniają ten warunek. Myślę, że nie ma co robić wielkich zapasów - w razie gdyby pojawiło się uczulenie, to po prostu zmieniasz kosmetyk i nie przejmujesz się, że masz jeszcze 10 opakowań w zapasie.
Powrót do góry
Nedzik

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem za korzystaniem z kosmetyków produkowanych przez wiodące marki, bo masz pewność że skład z opakowania bedzie się pokrywać z tym rzeczywistym. Ewnetualnie jak masz jakieś pewne sklepy zielarskie albo ekologiczne w swojej okolicy i wiesz, że nie jest to żadna ściema tylko prawdziwy eko-sklep wówczas możesz próbować tam szukać kosmetyków dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natasza88

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominiko napisał:
Ja miałam jakiś czas kilka nieprzyjemnych sytuacji ze stosowaniem kosmetyków ... większość z nich zaczeła mnie uczulać dlatego musiałam przestać je stosować teraz używam tylko kosmetyków kupionych w aptece i od jakiegoś czasu mam spokój

ja też używam tylko te kupione w aptece są najpewniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DrRaissa1591

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ożywam dla Malej tylko produktów firmy Johnson\'s Baby. Nigdy nie było żadnego uczulenia, kosmetyki sa rewelacyjne. Ja i Mala uwielbiamy płyny do kąpieli tej firmy, świetna piana, ciałko nawilżone, dla mnie są to najlepsze i najbardziej sprawdzone kosmetyki
Powrót do góry
Olaprima

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś również pomyśleć o kosmetykach dla siebie Smile Najlepsze produkty pielęgnacyjne do cery należą do marki Calluna Medica. Wystarczy spojrzeć, jak ciężarna Sylwia Bomba reklamuje maseczki tej firmy, aby przekonać się o ich cudownym działaniu. Dlatego zarówno przed rozwiązaniem, jak i po urodzeniu dziecka będę stosować mój ulubiony naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczkę odżywczo- nawilżającą Polska.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 18:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: