Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Które osiedle w Warszawie wybrać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DOMINICAUK70



Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 19:09    Temat postu: Które osiedle w Warszawie wybrać Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich :) Ostatnio zaczęłam oglądać mieszkania w Warszawie pod wynajem, ale patrząc na ceny, stwierdziłam, że chyba bardziej korzystnie będzie jednak wziąć kredyt i zamiast obcym ludziom spłacać własne mieszkanie. W Warszawie jestem od niedawna i chodząc po różnych osiedlach, najbardziej chyba spodobał mi się Mokotów. Bardzo przyjemne osiedle moim zdaniem. Nie wiem tylko jak tam jest wieczorami, czy jest bezpiecznie i czy jest dobre połączenie z innymi częściami miasta. Moglibyście mi trochę przybliżyć jak to osiedle wygląda w praktyce? Czy może poszukać lepiej mieszkania gdzie indziej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Czw Gru 18, 2014 19:09    Temat postu:

Powrót do góry
Thejeri90



Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 7

PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mokotów wydaje mi się, że jest dzielnicą Warszawy, a nie osiedlem Wink Ale jestem "słoikiem", więc mogę się mylić Razz
Cóż, to czyste centrum Warszawy. Wzdłuż alei Niepodległości biegnie linia metra, do Dworca Centralnego oczywiście blisko, ponieważ Mokotów właściwie sąsiaduje ze Śródmieściem. Nocne autobusy też kursują. Polecam, bo tak się składa, że wynajmuję tu mieszkanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PETRAPOL2872



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thejeri90 napisał:
Mokotów wydaje mi się, że jest dzielnicą Warszawy, a nie osiedlem Wink


Ktoś tu się czepia i jest przewrażliwiony Smile Koleżance podoba się jakieś osiedle na Mokotowie i po prostu użyła skrótu myślowego Smile Fakt, że Mokotów chyba najmniej kojarzy się z przyjezdnymi. Szczególnie Stary Mokotów jest pełen "rdzennych" warszawiaków. Rzeczywiście pod względem komunikacyjnym jest to bardzo dobra lokalizacja. Nie wszystkich na to stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iangela1293



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż teraz może się wydawać drogie pamiętajcie, że wartość mieszkania w dobrej lokalizacji stale rośnie! Gdyby nagle nastała potrzeba sprzedania go, nie będzie kłopotu ze znalezieniem kupca. Lokalizacja to ogromna wartość mieszkania! Kosztowna, ale jednak warta inwestycji. Dodatkowo na przyszłość, gdy dzieciątka przybędą, w pewnej chwili będą bardzo zainteresowane dostępem do dobrej komunikacji miejskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ReNorbert2993



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym szukał miejsca w tych dzielnicach, do których dojeżdża metro. Bo jeśli jeździ tam metro to można założyć żę miasto stawia na komunikację w tamtym kierunku i nie będzie problemu z alternatywami czyli tramwajami, ewentualnie z autobusami komunikacji miejskiej. Niestety nie znam się za dobrze na Warszawie, bo to jest forum dla mieszkańców stolicy ale może moja sugestia pomoże Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Nie Mar 01, 2020 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: https://kameralnyslawin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LauraL



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 11

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Wawer i taka propozycja https://gratka.pl/nieruchomosci/nowe-mieszkanie-warszawa-wawer-ul-papierowa-14/ob/15834726 ? Jak podoba się Wam to ogłoszenie? Z tego co widzę, cena jest tutaj całkiem rozsądna, więc może faktycznie warto zdecydować się tutaj na zakup. Co o tym sądzicie? Będą bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat http://aipoznan.pl/mieszkania-trzypokojowe-poznan/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki już wybierzesz odpowiednie osiedle i mieszkanie i będziesz je urządzać to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-blaty-43223 zobacz jakie mają oferty na meble kuchenne. Warto zamówić bo cenowo jest dobrze i wybór duzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 25, 2023 14:45    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group