Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzęt ujeżdżeniowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ujeżdżenie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiaamak

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Popręg polecam skórzany. Mam od niedawna i wszystkie inne mogą się schować [te z DawMaga sa tańsze o wiele niż zagranicznych firm]

-koniecznie ochraniacze. Owijki raczej na ciężkie treningi z piruetami, piaffami etc, na lekkie nie ma co, bo mocno trzymają ścięgna i przy lekkiej pracy najzwyczajniej wydelikacają nogi[dlatego też nie powinno się zakładać młodziakom]. W zasadzie wszystkie ochraniacze które spełniają swoją rolę są dobre. Dawni ujeżdzeniowcy często wogóle nei używali i jeśli koń nie miał wad to nic się nie działo, teraz reklama robi swoje i każdy chce mieć koniecznie "ujeżdżeniowe", a skorupkowe to już nie etc Ja mam neoprenowe Tattini i właśnie zamówię sobie skorupy bo mnie już szlag trafia jak się to cholerstwo ciągle brudzi i nasiąka wszystkim:/

-hmm to co ja sobie b chwalę w treningu to żel pod siodło. Mam oddychający z dziurkami i wiem że z grzbietem będzie Ok. Na to rzucasz cienki czapraczek [ja lubię wycięte, ale ujeżdżeniowych wyciętych mało jakoś mają w ofercie]tlyko żeby pot wsiąkał i wszystko gra.

-bat ujeżdżeniowy pozwala na swobodę rąk przy dawaniu sygnałów batem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Gru 22, 2012 18:09    Temat postu:

Powrót do góry
zdroj12q

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam, rzadko ale używam Wink Germida Ratomka siodło jest wygodne i największy jego plus to to że jest lekkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cherry88

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne informacje podajecie. Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy tutaj https://www.equishop.com/pl/32-buty-jezdzieckie-buty-na-konie-buty-na-konia-buty-do-jazdy-konnej zamówię dobrej jakości buty jeździeckie? Bo słyszałam dobre opinie o nich a potrzebuję nowych butów do jazdy i nie wiem gdzie najlepiej zamówić. Co polecacie?
Powrót do góry
Dzudex

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że ja ujeżdżenia uczyłam się na pożyczonym sprzęcie sprzed dekady xD dopiero jak stwierdziłam, że kocham i to serio jest to, zaczęłam inwestwać
Powrót do góry
Dareczka

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, jak byłam młodsza, to wydawało mi się, że na oklep wszystko da radę. Doposażyłam się w pełni dopiero po pojawieniu się konia. Szkoda, że wcześniej się nie dokształcałam.
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 17:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ujeżdżenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: