| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Olifanto
Dołączył: 12 Cze 2013 Posty: 2
|
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 13:56 Temat postu: Gospodarstwo Agroturystyczne |
|
|
| Znajoma planuje otworzyć gospodarstwo agroturystyczne, w którym miała by typowo wiejskie zwierzątka jak kury, kozy, krowę świnię i chciałaby też mieć jakiegoś konia aby móc organizować jakieś wycieczki po okolicznych lasach wiosna-jesień a zimą może jakiś kulig zrobić. Stronę i ulotki reklamujące biznes chce zrobić w innym języku. Dlatego szuka firmę oferującą tłumaczenia na angielski, niemiecki, francuski może rosyjski i zajęła się kompleksową reklamą. Możecie coś polecić?? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 13:56 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
adelaidauk82
Dołączył: 01 Gru 2013 Posty: 8
|
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 08:29 Temat postu: |
|
|
| Świetny pomysł, takie gospodarstwo warto wypromować, bo obcokrajowcy mogą wreszcie docenić nasze klimaty, zwierzątka i urok polskich zakątków,jeśli chodzi o tłumaczenia zaglądnij razem z " wujkiem google" ;-) do różnych firm na ich stronki, znajdziesz napewno solidną firmę. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
gabriela1469
Dołączył: 23 Lis 2013 Posty: 5
|
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 21:27 Temat postu: |
|
|
| bardzo ciekawa inicjatywa. będę trzymała kciuki aby biznes wypalił ponieważ lubię ludzi z pasją. A żeby porwać się na taki biznes to ludzie muszą to robić z pasji a nie z chęci czystego zysku. A otwarcie się na zagranicznego klienta to kolejny plus. Coraz więcej ludzi ucieka z miasta na wieś. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Modest7687
Dołączył: 15 Gru 2021 Posty: 2
|
Wysłany: Sro Gru 15, 2021 20:15 Temat postu: |
|
|
| Z tego co wiem to takich gospodarstw jest sporo. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
sewos
Dołączył: 15 Gru 2022 Posty: 3
|
Wysłany: Pon Cze 24, 2024 18:31 Temat postu: |
|
|
| spokojna i cicha okolica to jest coś pięknego - chcielibyśmy się wybrać na kilkudniowy wyjazd autem i pozwiedzać trochę na swoich warunkach i nie goniąc za nikim po prostu odpocząć jak należy, polecacie jakąś super fajną ale i przystępną cenowo stadninę z pełnym usposobieniem? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Freja101
Dołączył: 16 Gru 2020 Posty: 109
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Irkowiec
Dołączył: 16 Gru 2020 Posty: 106
|
Wysłany: Czw Maj 28, 2026 14:46 Temat postu: |
|
|
Moim zdaniem jak najbardziej tak, ponieważ zmęczeni miejskim hałasem ludzie coraz częściej szukają autentycznego odpoczynku blisko natury, więc agroturystyka z pasją – zwłaszcza otwarta na zagranicznych gości – zawsze znajdzie swoich stałych klientów  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Maj 28, 2026 14:46 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|