Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rejestrator czasu pracy - czy warto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ReArnulfo1268



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 08:02    Temat postu: Rejestrator czasu pracy - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

wiem, że temat koni nie ma nic wspólnego z tematem pracy i prowadzenia firmy ale potrzebuję Waszej porady. Otóż dość często wyjeżdżam żeby pozałatwiać różne firmowe sprawy a wtedy moi pracownicy robią sobie co tylko chcą. Chciałbym jakoś kontrolować ich czas pracy także pomyślałem, aby zakupić rejestrator czasu pracy. Wiem, że takie urządzenia są i nie tylko pozwalają kontrolować pracownika ale i pozwalają rozliczać nadgodzinny i inne sprawy. Znacie może jakąś sprawdzoną firmę w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 08:02    Temat postu:

Powrót do góry
Extrarosita96



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rejestratory to świetna sprawa. Widziałam takie w wielu firmach, nawet w tych małych, gdzie jest kilkunastu pracowników. Nie są jakieś specjalnie drogie, a znacznie ułatwiają życie. Zdecydowanie ułatwiają rozliczanie czasu pracy z pracodawcą. Bardzo dobrze sprawdzają się w firmach, gdzie niema z góry narzuconych godzin pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SzefJenna1965



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez uważam że jest to świetne rozwiązanie nawet dla małych firm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Renee89



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetny pomysł na usprawnienie działania firmy. Dzięki temu będziesz miał cały czas pracowników pod kontrolą. Szczególnie dobre jest to w sytuacjach kiedy pracownicy mogą opuszczać teren zakładu w godzinach pracy. Wtedy będziesz miał wiedzę na temat tego ile faktycznie czasu ich nie było i jaki był całkowity czas ich pracy, co usprawni system rozliczania pensji. Mój pracodawca korzysta z rozwiązania firmy www.autoid.pl. Były małe opory i u Ciebie na pewno też będą. Ale długofalowo wszystkim się to opłaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 14:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group