Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupie ogiera huculskiego z licencja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ogiery - sprzedaż/kupno
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koooki



Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 74
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 15:02    Temat postu: kupie ogiera huculskiego z licencja Odpowiedz z cytatem

tak jak w temacie. Szukam ogiera huculskiego Wink za wszelkie informacje bede wdzieczna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 20, 2014 15:02    Temat postu:

Powrót do góry
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 22, 2014 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu jest ogier do kupienia - http://huculy.phorum.pl/viewtopic.php?p=16926#16926
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
joanna



Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 10:43    Temat postu: Re: kupie ogiera huculskiego z licencja Odpowiedz z cytatem

koooki napisał:
tak jak w temacie. Szukam ogiera huculskiego Wink za wszelkie informacje bede wdzieczna Wink


Ja mam młodego 8 miesięcznego ogierka huculskiego srokatego z paszportem woj.pomorskie 509-816-521 woj.pomorskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogier z tamtego ogłoszenia jest już sprzedany, ale Stajnia Huculski Raj - http://www.huculskiraj.pl/kontakt.php ostatnio szukała właściciela dla ogiera Miluś - http://www.bazakoni.pl/milu-safian-mia Może to jeszcze aktualne. Ogier fajny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marysia550



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 297

PostWysłany: Pią Gru 26, 2014 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milusia można łatwo znaleźć w ogłoszeniach http://olx.pl/oferta/kon-hucul-ogier-klacz-zrebak-CID103-ID86ctl.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koooki



Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 74
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieeeki nieaktualne, kupiliśmy Amanta - W Wink
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=788109984589636&set=pcb.788110267922941&type=1&theater
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 09, 2015 17:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ogiery - sprzedaż/kupno Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group