Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szkolenia dla administracji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elease1593



Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 22:33    Temat postu: szkolenia dla administracji Odpowiedz z cytatem

jak w tytule - poszukuję solidnej i sprawdzonej firmy, zajmującej się organizacją profesjonalnych szkoleń (chodzi o szkolenia dla pracowników administracji publicznej). wiem, że obecnie na rynku jest mnóstwo firm oferujących podobne szkolenia, ale komu warto zaufać? jaką firmę wybrać, by nie wyrzucić, niemałych przecież, pieniędzy w błoto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 28, 2015 22:33    Temat postu:

Powrót do góry
Derwi



Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie szkolenia to fajna sprawa. Ja polecam jak masz możliwość rozejrzeć się za ofertą szkół, uczelnia, np. KUL :) ale też poszukać w internecie np. Szkolenia24 albo APedukacja. Cokolwiek, dużo jest teraz firm, które zamują się takimi kursami online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BrendanWKS80



Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie warto sprecyzować kierunek szkolenia, bo sama administracja to pojęcie raczej szeroko rozumiane Smile Przy wyborze firmy organizującej szkolenia warto zwrócić uwagę na to czy zajęcia są czysto teoretyczne, czy będą też miały miejsce zajęcia praktyczne:) Poza tym należy zapytać o ewentualny egzamin z wiadomości przekazywanych na szkoleniu oraz o wydanie zaświadczenia lub certyfikatu, który jest podkładką na to, że szkolenie odbyliśmy i posiadamy odpowiednie kwalifikacje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ReMaryam75



Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wejść na strony internetowe, gdzie są całe spisy dostępnych szkoleń (z różnych firm) to działa jak wyszukiwarka i porównywarka w jednym. Możesz wybierać spośród tych szkoleń, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom. Odpowiednie filtrowanie danych pomaga znaleźć to, czego szukasz :) ja korzystam ze strony mojeszkolenia.com, ale widziałam, że jest tego wiecej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 649

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę wam jeszcze polecić te szkolenie https://emtg.pl/event-manager-planowanie-organizacja-i-zarzadzanie-projektem-eventowym/ myślę że będzie to dobry pomysł dla firm, które organizują jakieś eventy dla swoich pracowników, a jakie jest wasze zdanie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 10, 2022 00:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group