Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

schody do domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BolislawaEvil76



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 15:26    Temat postu: schody do domu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na forum ...
za jakiś czas kończymy budowę naszego domu, zostanie nam już tylko wykończenie i przymierzam się pomału do wyboru schodów i przyznam szczerze że nie wiem jakimi się zainteresować... ostatnio koleżanka polecała mi schody z drewna egzotycznego ale przyznam że nie wiem jako one wyglądają i jakie to drzewo, możecie mi polecić jakiegoś producenta takich schodów? chętnie przejrzałabym ofertę szczególnie cenową, jeżeli ktoś z was ma u siebie takie schody to proszę o opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Czw Lut 12, 2015 15:26    Temat postu:

Powrót do góry
iai88



Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio schody z drewna egzotycznego są bardzo modne Smile moja koleżanka sobie takie nie dawno zamontowała i jest bardzo zadowolona, cenowo nie wiem jak na tym wyszła, ale mówiła, że nie były jakoś strasznie droższe od tych z standardowego drewna, pewnie wszystko zależy od firmy wykonującej remont Smile przy wyborze uważaj jaki rodzaj drewna wybierasz, żeby nie był zbyt śliski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sysia



Dołączył: 07 Wrz 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 08:44    Temat postu: Re: schody do domu Odpowiedz z cytatem

BolislawaEvil76 napisał:
Witam wszystkich na forum ...
za jakiś czas kończymy budowę naszego domu, zostanie nam już tylko wykończenie i przymierzam się pomału do wyboru schodów i przyznam szczerze że nie wiem jakimi się zainteresować... ostatnio koleżanka polecała mi schody z drewna egzotycznego ale przyznam że nie wiem jako one wyglądają i jakie to drzewo, możecie mi polecić jakiegoś producenta takich schodów? chętnie przejrzałabym ofertę szczególnie cenową, jeżeli ktoś z was ma u siebie takie schody to proszę o opinie

Schody z drzewa egzotycznego niestety nie należą do najtańszych (choć czasami można upolować promocję), ale z pewnością należą do trwałych i niewątpliwie będą służyć na bardzo długie lata, poza tym można wybierać w kolorach drewna i po prostu wyglądają pięknie, w zasadzie nic dodać, nic ująć tylko braćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mecimir2777



Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie schody to przecież rzecz na wiele lat, więc warto zainwestować w droższe żeby długo wyglądały pięknie. Na takich rzeczach się poprostu nie oszczędza. No i właśnie przy schodach nietylko ważna jest konstrukcja,ale przede wszystkim materiał z którego zostały wykonane. A drewno egzotyczne właśnie jest trwałe i pięknie wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Padous



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglądają tak, jak sobie zażyczysz Smile przecież to tylko drewno, formę i kształt możesz wybierać dowolnie. Bardzo podobają mi siętakie schody jak na zdjęciu poniżej. Stopnie z ciemnego drewna, a reszta schodów obłożona płytami k-g i pomalowane jak zwykła ściana. Wiem ,że takie roziwązanie jest niezbyt praktyczne, szczególnie podczas mycia schodów. Szybko się brudzi.
_________________
hydraulik wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, mam ten sam dylemat. Nie mam kompletnie pomysłu, jakie mają być te schody. Nie mogę podjąć decyzji, ponieważ wiem, że będą na całe życie i nie chcę popełnić błędu. Szukam inspiracji na stronie sklepu https://citymeble.com/gdansk/drzwi-podlogi-schody,274,pl.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kisiel



Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 23

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecimir2777 napisał:
Ogólnie schody to przecież rzecz na wiele lat, więc warto zainwestować w droższe żeby długo wyglądały pięknie. Na takich rzeczach się poprostu nie oszczędza. No i właśnie przy schodach nietylko ważna jest konstrukcja,ale przede wszystkim materiał z którego zostały wykonane. A drewno egzotyczne właśnie jest trwałe i pięknie wygląda.


Jakie dokładnie drewno egzotyczne masz na myśli? Bo moim zdaniem nasze, dostępne w naszych lasach drzewa też są piękne, na przykład drewno dębowe. Możesz sobie zobaczyć jak pięknie wyglądają wykonane z niego schody http://www.drewdom.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bastek12



Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad tym, jakie schody wybrać do antresoli? Chce, aby były eleganckie, ale z drugiem strony stosunkowo lekkie. Do tej pory bardzo podobały mi się schody spiralne
_________________
Dj wodzirej z Krakowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Lip 18, 2019 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group