Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Już myślę o wakacjach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Delilaevil98

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 20:34    Temat postu: Już myślę o wakacjach Odpowiedz z cytatem

Do wakacji jeszcze prawie pół roku, a ja nie dość, że mam zarezerwowane wczasy w Chorwacji, to już powoli rozglądam się za wyposażeniem i ubraniami plażowymi. Uznałam, że chociaż teraz wybór jest mniejszy, to jest sporo przedsezonowych wyprzedaży i np. stroje kąpielowe można kupić dużo taniej. Co przy zakupach dla mnie i dla dwóch moich córek jest sporą oszczędnością. Muszę jeszcze gdzieś znaleźć akcesoria do pływania - rękawki, jakieś dmuchane koła, albo materac. Czy takie zakupy mogę spokojnie zrobić przez internet? Nie wcisną mi jakiejś chińskiej tandety? Na co uważać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 20:34    Temat postu:

Powrót do góry
mania

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprawdzisz skąd jest producent to raczej nie powinnaś mieć problemu.
AbdiaszEVIL2471

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście w internecie kupuję praktycznie wszystko i naprawdę, jakieś drobne rozczarowania zdarzają się bardzo rzadko, więc sądzę, że nie masz się co bać. Tak naprawdę towar w sklepie internetowym nie będzie różnił się od tego w stacjonarnym, a jednak wybór masz większy i nie tracisz czasu na dojazd do sklepu. Udanych zakupów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celine2360

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie szukam stroju kąpielowego i w normalnych sklepach w galeriach jeszcze nic nie ma Sad Dzisiaj nawet byłam i szukałam, ale jeszcze w ogóle nie mają sezonu na letnie rzeczy.. A potrzebuję na początek przyszłego miesiąca, bo jadę na wakacje, więc w moim przypadku na pewno wchodzi w grę tylko internet. Może ktoś poleci coś fajnego i sprawdzonego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Onesunday1229

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

celine2360 napisał:
Ja też właśnie szukam stroju kąpielowego i w normalnych sklepach w galeriach jeszcze nic nie ma :( Dzisiaj nawet byłam i szukałam, ale jeszcze w ogóle nie mają sezonu na letnie rzeczy.. A potrzebuję na początek przyszłego miesiąca, bo jadę na wakacje, więc w moim przypadku na pewno wchodzi w grę tylko internet. Może ktoś poleci coś fajnego i sprawdzonego?

Stroju kąpielowego to bym akurat nie szukała przez internet. To tak samo jak z ubraniami, szczególnie trudno dopasować górę. Nie wolisz przejść się do stacjonarnego sklepu i strój po prostu zmierzyć? Może zaplacisz trochę więcej, ale przynajmniej będziesz miała pewność, że wszystko pasuje.
Powrót do góry
thealton1118

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie odważyłabym się kupować stroju kąpielowego przez internet, zawsze mam problem z dopasowaniem stroju do siebie często zdarza się tak że muszę kupić większą górę i mniejszy dół więc zamawianie stroju przez internet jest dla mnie niemożliwe niestety, a czasami na prawdę bardzo mi się podobają te stroje w sklepach takich niestety nie ma
Powrót do góry
marmes

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzec tutaj aby dowiedzieć się wiecej ! https://bremaboats.de/
Powrót do góry
haculsia

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może zainteresuję Cię wyjazd nad polskie morze w czasie ferii, to ja w ostatnim roku byłam w Jastarni i było przepięknie, hotel w dobrej cenie znalazłam używając tej wyszukiwarki https://www.blueapart.pl/blog/4/co-robic-zima-nad-morzem był bardzo piękny i schludny, spędziliśmy tam rodzinnie cudowne chwile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 05, 2021 01:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: