Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak oszukać czas?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lindsywks1622

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 15:57    Temat postu: Jak oszukać czas? Odpowiedz z cytatem

Witam:) macie pomysły na oszukanie czasu? Mam dopiero dwadzieścia pięć lat a już pojawiły mi się zmarszczki wokół oczu :( stosuję różne kremy i staram się dbać o skórę w tych okolicach, ale niestety z miesiąca na miesiąc widzę coraz większe bruzdy:( z zazdrością patrzę na te wszystkie gwiazdy, które są już nawet po czterdziestce, a wyglądają fantastycznie:( aż się boję jak ja będę wyglądać w tym wieku:( jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół oczu? Czy jest jakiś złoty środek na te zmarszczki? Botoksu bardzo się boję:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sob Mar 28, 2015 15:57    Temat postu:

Powrót do góry
TheJaneen2308

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym wyglądem gwiazd to trzeba uważać. W końcu nie często ma się okazję do oglądania ich twarzy bez grubej warstwy makijażu. Jeśli chodzi o jakieś kosmetyki, które pomagają w zwalczaniu zmarszczek i zapobieganiu procesowi pogłębiania się zmarszczek to nie ma chyba jednej recepty dla wszystkich. Chyba najlepiej będzie zapytać o zdanie dermatologa albo dobrej kosmetyczki z salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BobbiVip82

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zniknięcie zmarszczek już rozwiniętych chyba nie ma sposobu jedynym jakim dostępnym to myślę że botoks ale naprawdę nie ma sensu. Może jesteś przewrażliwiona z tymi zmarszczkami albo coś?. Najlepszym sposobem dzienny masaż okolicy zmarszczek a najlepiej żeby pobudzić to kostkami lodu. Mozna smarować maściami ale raczej to nic nie da. Maści to pic na wodę niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gefito88

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystać z oferty dr Karoliny Kuśnierz - http://karolinakusnierz.pl/kwas-hialuronowy-krakow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blasiwa

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo sexu odmładza Wink
Powrót do góry
sandra93

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj stosować naturalne metody. Wiele korzyści dla naszego zdrowia możemy zaczerpnąć z natury. Można robić różnego rodzaju okład, napary czy maści. Podobno ciekawe właściwości ma maść z nagietka. Można ją zrobić wg prostego przepisu http://www.med-online.pl/jak-wykonac-masc-nagietkowa/ który podesłała mi kiedyś siostra.
Powrót do góry
naman

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś jakichś kosmetyków? Przetestuj sobie to serum przeciwzmarszczkowe, ujędrniające i liftingujące https://tagomago.pl/products/korres-black-pine-antiwrinkle-firming-lifting-serum-przeciwzmarszczkowe-ujedrniajace-i-liftingujace-serum-z-wyciagiem-z-czarnej-sosny-30ml , moja siostra je używa i jest zachwycona. Jej skóra jest bardzo gładka i napięta, zero zmarszczek.
Powrót do góry
Amazonka34

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da sie
Powrót do góry
MerkuryW

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszukasz czasu
urszulka

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że na zmarszczki najlepszy jest botox i szukając rozwiązania problemu trafiłam na inną ofertę https://www.tourmedica.pl/kliniki/usuwanie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym/ To faktycznie chyba jedyne rozwiązanie jak się na stale chce pozbyć zmarszczek. Nie wiem tylko czy każdy może korzystać z takiego rozwiązania. Tu chyba jest potrzebna konsultacja z lekarzem.
Powrót do góry
daniel22

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak oszukać czas? Teraz jest tyle gabinetów medycyny estetycznej czy ogólnie medycyny kosmetycznej, że korzystając z takich rozwiązań na pewno będziemy w stanie oszukać czas.
Powrót do góry
halas

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o matko, pytanie za 100 punktów. Wychodzę z założenia że najważniejsze to co w środku a nie na zewnątrz. Czuje sie o wiele młodziej niż jest w rzeczywistości i to jest dla mnie ważne
Powrót do góry
Ailis

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie możemy zapanować nad czasem jedynie co możemy sobie pomóc by jednak nasze ciało czy twarz wyglądały rewelacyjnie. Trzeba oczywiście używać dobrych kosmetyków. Do twarzy od siebie mogę polecić maski w płacie Mizon które można zamówić na stronie drogerii online https://puderek.com.pl/109_mizon . Ja używam maski oczyszczającej która sprawia, że skóra jest odświeżona i pozbawiona zanieczyszczeń, a z dnia na dzień stanie się bardziej promienna i pełna blasku.
Powrót do góry
Janka66

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj czasu się nie da zatrzymać..pędzi jak oszalały, a my się starzejemy :/ można różnych metod próbować, by choć na chwilę sprawić, że nasza skora będzie wyglądać młodziej. Ja od kilku lat stosuję specjalistyczny olejek bio-oil. Głównie smaruję się nim by zmniejszyć widoczność rozstępów, ale na zmarszczki też jest dobry. Skóra jest gładsza, dobrze nawilżona, a zmarszczki które mam w okolicach oczu są mniej widoczne, tak samo jak moje rozstępy. Polecam, warto spróbować.
Powrót do góry
helena606

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba trzeba zaczac od glowy i pogodzic sie z tym ze sie starzejemy ale wiadomo kremy i zabiegi tez sa ok ;d
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Mar 14, 2018 12:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: