Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie oprogramowanie wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edobrociech1237



Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 22:23    Temat postu: Jakie oprogramowanie wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Smile

Skoro wolno tu poruszać każdy temat - mam pytanie z kategorii tych trudniejszych Smile Firma, w której pracuję zleciła mi masę zadań. Jednym z nich jest zrobienie swego rodzaju wywiadu środowiskowego na temat oprogramowań potrzebnych do sprawnego funkcjonowania naszej firmy. Na samym początku na tapetę wziąłem oprogramowanie do zarządzania projektami. Czy ktoś orientuje się w temacie i wie jakie jest najlepsze? Gdzie szukać takich oprogramowań? Jaka jest cena? Będę wdzięczny za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 22:23    Temat postu:

Powrót do góry
AlicaXyz2594



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup oprogramowania do zarządzania projektem to z pewnością nie jest tania sprawa, ale warto się rozejrzeć może najpierw w sieci, bo z tego co wiem wiele firm proponuje tego rodzaju oprogramowania. Program do napisania można zlecić tez programiście, ale to z pewnością nie jest tania "impreza" ;/ Nie mniej jednak w przypadku oprogramowania na zlecenie możemy zasugerować swoje propozycje i wszystko zostanie wykonane pod nas:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EKOLIN1836



Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AlicaXyz2594 napisał:
Zakup oprogramowania do zarządzania projektem to z pewnością nie jest tania sprawa, ale warto się rozejrzeć może najpierw w sieci, bo z tego co wiem wiele firm proponuje tego rodzaju oprogramowania. Program do napisania można zlecić tez programiście, ale to z pewnością nie jest tania "impreza" ;/ Nie mniej jednak w przypadku oprogramowania na zlecenie możemy zasugerować swoje propozycje i wszystko zostanie wykonane pod nas:)


Zgadzam się, zlecenie oprogramowania programiście to interes wymagający sporego finansowego wkładu. Programiści się, że tak powiem, bardzo szanują i mocno winduja ceny za swoje usługi. Dlatego polecam poszukanie czegoś "gotowego" już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edobrociech1237



Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedzi! Smile Jako "świeżak" w tym temacie, dopiero zdobywam wiedzę i wolę o wszystko zapytać, żeby nie popełnić jakiegoś błędu. Poza tym nie chciałbym stracić swojego stanowiska, więc muszę się starać Razz Zdaje sobie sprawę z tego, że nie są to tanie rzeczy, ale takie rozwiązanie również przedstawię swojemu szefostwu. Jeśli polecacie programistę, który faktycznie może stworzyć oprogramowanie, uwzględniając wszystkie potrzeby firmy, powiedzcie mi gdzie kogoś takiego szukać? Czym się kierować przy wyborze firmy/programisty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NolanAbc80



Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 10

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie powinieneś szukać raczej firmy programistycznej,która zapewne robiła już wielokrotnie podobne projekty, co oznacza, że mogą go zwyczajnie taniej wykonać Smile moim zdaniem musisz wyznaczyć im dokładny zakres pracy jaki mają wykonać i brać pod uwagę ich cenę, szybkość wykonania programu i opinie, o danej firmie możesz poszukać na internecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://www.scia.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qurak



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://serwistechniczny.wordpress.com/ prawdopodobnie znajdziecie kilka porad i wskazówek. Jest to blog z nowinkami komputerowymi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek44r



Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam stronę https://www.nopremium.pl/uploaded-premium tam można założyć sobie konto i wykupić abonament aby ściągać pliki z różnych stron internetowych. Jestem bardzo zadowolony poniewaź szybko znajduję pliki które mnie interesują a prędkość pobierania jest znakomita tak jak mój internet. Polecam zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dziś przede wszystkim warto postawić na dobry program antywirusowy. W czasach, gdy wszystko przenosi się do sieci jesteśmy narażeni na różne ataki. Zwłaszcza firmy i sklepy internetowe borykają się z wieloma problemami takimi jak https://bitdefender.pl/ataki-ddos-coraz-wiekszym-problemem-dla-firm-jak-sie-przed-nimi-bronic/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PolaHortencja



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy do czego. Serio to niema jednego oprogramowania do wszystkiego. Bo na przykład jest wspomniany program antywirusowy ale i może być program do zarządzania zadaniami lub program do zarządzania nieruchomościami. No trzeba się jakoś bardziej określić
_________________
https://qrmaint.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lunic44



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 30

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://cloudferro.com/ , na której znajdziecie ofertę firmy CloudFerro. Według mnie są to najlepsi specjaliści w branży dostarczania innowacyjnych rozwiązań przetwarzania danych w chmurze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karry



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że w oprogramowania inwestujemy coraz więcej bo dzięki temu uda nam się znacznie lepiej zorganizować pracę w naszej firmie. I tak też między innymi znalazłam tutaj https://amodit.pl/obieg-korespondencji/ takie informacje odnośnie lepszej jakości odbierania i wysyłania korespondencji. Także myślę, że warto o czymś takim pomyśleć w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dahling



Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie potrzebuję VPN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikamis11



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 74

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie nowoczesnych rozwiązań dla biznesu, to ze swojej strony mogę Wam polecić bardzo interesujący artykuł na stronie http://osnews.pl/zarzadzanie-chmura-jak-przebiega/ . Sam skorzystałem z ich porady i bardzo mi to pomogło w usprawnienie licznych procesów w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego warto wymieniać firmowy sprzęt na nowy, to polecam przeczytać artykuł na stronie ESBUD https://esbud.pl/dlaczego-warto-wymieniac-firmowy-sprzet-nowy/. W tekście autorzy omawiają różne aspekty związane z wykorzystaniem przestarzałego sprzętu, takie jak wydajność, bezpieczeństwo czy koszty utrzymania. Warto przemyśleć swoją decyzję i zadbać o to, aby pracownicy mieli odpowiednie narzędzia pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 19, 2023 21:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group