Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie kupic damska torebke

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoXXX2447



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 14:50    Temat postu: gdzie kupic damska torebke Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, mam taki problem poszukuje eleganckiej torebki damskiej na wiosnę, w sklepach w moim mieście nic mi nie odpowiada, a na dalsze i większe zakupy na razie się nie wybieram, a torebka jest mi pilnie potrzebna :) podejrzewam że w centrach handlowych i popularnych sieciówkach na pewno bym coś znalazła, ale nie mam jak się wybrać na takie zakupy . Kupowanie na allegro też mnie nie interesuje, jaki znacie sklep internetowy w którym sprzedają interesujące o przystępnych cenach torby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 14:50    Temat postu:

Powrót do góry
DrLuanna96



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 17:17    Temat postu: Re: gdzie kupic damska torebke Odpowiedz z cytatem

JoXXX2447 napisał:
Hej dziewczyny, mam taki problem poszukuje eleganckiej torebki damskiej na wiosnę, w sklepach w moim mieście nic mi nie odpowiada, a na dalsze i większe zakupy na razie się nie wybieram, a torebka jest mi pilnie potrzebna Smile podejrzewam że w centrach handlowych i popularnych sieciówkach na pewno bym coś znalazła, ale nie mam jak się wybrać na takie zakupy . Kupowanie na allegro też mnie nie interesuje, jaki znacie sklep internetowy w którym sprzedają interesujące o przystępnych cenach torby?


Z tymi sklepami sieciowymi oraz butikami w galeriach handlowych to różnie bywa. Szczerze powiedziawszy to wybór jest taki sobie, a ceny też raczej nie należą do atrakcyjnych, więc nie jestem pewna czy warto w ogóle rozważać takie opcje. Oczywiście w przypadku zakupów przez internet nie masz okazji dotknąć torebki, ale wybór jest o wiele większy, a i na okazje cenowe tez można trafić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoXXX2447



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też poszukuje jakiejś fajnej torebki na wiosnę, oglądam różne torebki w internecie i są naprawdę przepiękne, a w żadnym z butików w moim mieście takich torebek nie widuję niestety co mnie bardzo martwi, trochę boję się zamawiać takich torebek przez internet ponieważ nie wiem co dostanę a nie ukrywajmy trochę one kosztują, może ktoś z was ma jakiś sprawdzony sklep internetowy z torebkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pon Maj 04, 2015 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group