Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fototapeta w łazience? Dobry pomysł?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thekandra81



Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 7

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 08:43    Temat postu: Fototapeta w łazience? Dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy niedawno mieszkanie i w tej chwili zajmujemy się urządzaniem. Przy planowaniu łazienki pierwszym pomysłem, który wpadł do głowy były kafelki, ale zastanawiamy się czy na jednej ze ścian nie położyć jakiejś fototapety (oczywiście pasującej do kafelek). Czy fototapeta w łazience to dobry pomysł na dłuższą metę? Wiadomo, że wizualnie wygląda to bardzo atrakcyjnie, ale co z aspektem praktycznym? Może miał ktoś już jakieś praktycznie doświadczenia z fototapetami w łazience albo kuchni? Jak to się sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Maj 16, 2015 08:43    Temat postu:

Powrót do góry
UltraAntoine78



Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam kiedyś fototapetę, ale w sypialni i faktycznie fajnie wyglądała. Po jakimś czasie jednak musieliśmy pomalować ściany, a nie dało się tego zrobić dookoła tapety, więc musieliśmy ją zerwać. Dlatego lepiej jak już, to zrobić ją albo na całą ścianę, albo właśnie w towarzystwie kafelek, bo tych raczej zbyt często się nie zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ROSITA2942



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 7

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy wszystko od tego jak masz usytuowaną łazienkę jaka jest duża, bo na większej powierzchni fototapeta zdecydowanie lepiej się prezentuję ma to coś, co może nam się spodobać i relaksować, to jest ważne w naszej łazience. Masz mała łazienkę nie polecam. Kuchnia, jeżeli jest połączona tak jak, by z holem to super pomysł na, to by dać fototapetę jakąś tematyczną związane z jedzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thekandra81



Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 7

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UltraAntoine78 napisał:
Miałam kiedyś fototapetę, ale w sypialni i faktycznie fajnie wyglądała. Po jakimś czasie jednak musieliśmy pomalować ściany, a nie dało się tego zrobić dookoła tapety, więc musieliśmy ją zerwać. Dlatego lepiej jak już, to zrobić ją albo na całą ścianę, albo właśnie w towarzystwie kafelek, bo tych raczej zbyt często się nie zmienia.


To znaczy my mamy taki plan, żeby jedną ścianę w całości pokryć fototapetą (na całej powierzchni ściany), natomiast pozostałe ściany (przeciwległą oraz dwie przylegające) pokryć płytkami, które wizualnie będą współgrać ze wzorem widocznym na fototapecie. Z drugiej strony, to ten motyw też musi być spójny z wyglądem kafelek. Muszę to jeszcze dobrze przemyśleć przed dokonaniem zakupu :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McDrogoslaw2707



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co dużo myśleć Smile to jest najlepszy pomysł i bardzo praktyczny. Takie łazienki bardzo ładnie się prezentują, tym bardziej że chcesz zrobić wszystko, co pasuję ci pod kolor będzie cię to relaksowało to jest ważne, by mieć uspakajającą łazienkę. Ja do tego właśnie tak podchodzę, bo dla mnie łazienka to moje małe domowe spa! Czasem potrafię tam przesiedzieć 3 godziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kmitabartek



Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że to fajny pomysł, nie wiem tylko czy takie fototapety nadają się do łazienki gdzie jest zazwyczaj nieco wilgoci. Zastanawiam się czy nie będzie ona się odklejać i nasiąkać wodą. Jak myślicie ?
_________________
http://matyochronne.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quaina



Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy fototapeta w łazience to dobry pomysł? Chyba nie. A jak już w temacie łazienki jesteśmy to powiedzcie mi coś na ten temat http://defra.pl/bateria-termostatyczna-czy-zwykla-co-wybrac/ . Którą z tych dwóch baterii byście wybrali? Ja jakoś nie mogę się zdecydować ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gefito88



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to może być słabe rozwiązanie. Polecam skorzystać z usług tej firmy - http://www.tokalazienki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matmarha



Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie szukałam jakiegoś fajnego pomysłu na moją łazienkę, ponieważ planuję wkrótce jej remont i trafiłam na bardzo fajny artykuł https://www.bjar.pl/plytki-do-lazienki-marki-casalgrande-padana/. Z którego dowiedziałam się o o płytkach marki casalgrande padana. Bardzo mi się podobają, ponieważ są wyraziste i potrafią dodać charakteru nawet małym łazienkom. Jak chcecie to sami zapoznajcie się z tym produktem bliżej czytając ten artykuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirianda



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej bym sobie nie dawała fototapety w łazience. Nie wiem czy to jest trwała rzecz, w salonie to jeszcze, ale w łazience jest dużo bardziej wilgotno więc może coś się dziać z tą fototapetą na ścianie. Jeżeli planujecie aranżącje swojej łazienki to zajrzyjcie na https://krzemien.com.pl/products/komplety-lazienkowe mają sporo fajnych kompletów łazienkowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urszulka



Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a czemu by nie? teraz jest bardzo dużo firm produkujacych takie fototapety którym wilgoc z lazienki ani troche nie straszna. Warto zapoznać sie również z blogiem jakim jest https://nianio.com.pl/category/dom/ W którym dowiesz sie o wiele wiecej ciekawych lifehacków oraz pomysłów na urządznie twojego domu, w naprawdę niskich pieniądzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniecha



Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łazience? nie wiem czy to się utrzyma? Bardziej poszłabym w kafelki jednak. A takie rzeczy jak fototapety, czy farby dekoracyjne bo one jednak są modniejsze teraz ( sama mam w pokoju Let's Shine od Primacol Decorative i polecam ) dawać w suche pomieszczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina112



Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fototapeta jak najbardziej nadaje się do łazienki, ale najlepiej winylowe zobaczcie przykłady https://www.bellaarte.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: https://studioinvita.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mia93



Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na dużą wilgoć nie decydowałabym się na fototapetę do łazienki
_________________
Transport osobowy na terenie Krakowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Mar 10, 2020 14:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group