Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coś od siebie w domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stephan84



Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 15:30    Temat postu: Coś od siebie w domu Odpowiedz z cytatem

Cześć ludziska!
Ostatnim czasem skończyłam swój remont przedpokoju i pokoju. Klatkę schodową całkowicie odnowiłam, ponieważ miała 10 lat stare ściany i takie tam bajery. Zamontowaliśmy sobie schody dywanowe wszystko jest ok, ale nie wzięliśmy do projektu pochwyty drewniane, ponieważ postanowiliśmy coś na własną rękę a wiem, że warto. Mamy parę pomysłów na t tylko nie wiemy gdzie zamówić czy na internecie, czy jechać do sklepu i tam szukać jak myślicie? Jak macie jakieś sprawdzone firmy co tym się zajmują albo po prostu kogoś do polecenia to dajcie namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 25, 2015 15:30    Temat postu:

Powrót do góry
Cora2091



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o miejsce zakupu to tutaj jak sądzę kluczowym czynnikiem powinien być stosunek ceny do jakości. Możesz na początku sprawdzić oferty firm, które funkcjonują w Twojej okolicy, dzięki czemu będziesz miała jakąś skalę porównawczą w zakresie cen i łatwiej będziesz mogła robić porównania z ofertami znalezionymi w internecie. Czyli najlepiej sprawdzić tu i tu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stephan84



Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko mogliśmy załatwić od razu, fakt. Ale wtedy jakoś nie pomyśleliśmy. Wydaje mi się, po prostu całkiem nam to z głowy wyskoczyło. Przecież pochwyty jakiś czas temu wyszły z mody, a teraz znowu wróciły. Tylko ściana taka goła teraz jest. Nie możemy wrócić do firmy, która robiła nam schody, ponieważ ta firma już nie istnieje.Dlatego znalazłam dm-system. Teraz czekam na kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ProWerner98



Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często jest tak, że coś wychodzi z mody, a za chwilę powraca.. Właśnie szkoda, że wyboru nie dokonaliście od razu, bo teraz możecie mieć problem z doborem idealnego koloru, ale w sumie łączenie różnych tekstur jest przecież ostatnio naprawdę w modzie:) Może ta firma, która znaleźliście coś Wam pomoże i doradzi w doborze odpowiednich pochwytówSmile Daj znać czy się udało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcio



Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli posiadacie własny dom to również macie ogród. W ogrodzie warto postawić palenisko które zastąpi tradycyjne ognisko. palenisko może znaleźć tutaj: https://gotowanienapowietrzu.pl/paleniska Jest to śeitna sprawa, bo wieczorami można usiąść przy ogniu i miło spędzić czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie do domu niedawno wybrałem nowy parasol ogrodowy, tutaj https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe zamawiałem go. Polecał mi sąsiad ich, faktycznie jakość parasola jest fajna a nie zapłaciłem za niego wiele. Więc wam też tam pollecam zamawiać jak szukacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://jakieokna.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikamis11



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 74

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić rozwiązanie, z którego sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. W trakcie aranżacji moich wnętrz szukałem porad i inspiracji w sieci i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - https://dawkawiedzy.pl/czy-warto-miec-witryne-w-jadalni/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewentualnie warto się zastanowić nad kupnem większego zbiornika wodnego do swojego domu, poczytaj sobie o tym jaki wybrać na stronie https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/zbiorniki-wyrownawcze.68.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 04, 2022 22:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group