Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezes Gładyszowa prezesem w Łącku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> stadniny huculskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 11:48    Temat postu: Prezes Gładyszowa prezesem w Łącku Odpowiedz z cytatem

Prezes Gładyszowa prezesem w Łącku, co o tym myślicie?
Jak dla mnie pełnienie dwóch takich funkcji jest mało możliwe, bez zaniedbania którejś z nich. Oczywiście istnieje możliwość, żeby Gładyszowem zarządzała zootechniczka. Może podoła temu zadaniu. A może znowu szykuje się zmiana prezesa? Czy przy takiej zmianie Kario miałby szansę na powrót? Pewnie nie:( Czarno więc widzę przyszłość Gładyszowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Paź 11, 2007 11:48    Temat postu:

Powrót do góry
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, taki temat w sumie powstał, bo sama miałam nawiązywać do tematu Prezesa w Gładyszowie.
Zebrało mi się na wspomnienia i przeszukiwałam dziś numery Konia Polskiego z zeszłego roku. Nasunął mi się list Pana Mariana Mikołajewicza, ogólnie o DH 2006 i odejściu Pana Włodzimierza Kario.
Czytałam, czytałam, i przyznam szczerze, że "łezka w oku mi się zakręciła".
Prawdy nie da się ukryć, Pan Kario Wiele, Wiele przez duże W, zrobił dla Stadniny Koni Huculskich w Gładyszowie.
A co zrobił obecny Prezes?
Hmmm, zastanówmy się...
(jak ktoś coś wymyśli niech da znać, ja idę pomyśleć, może za tydzień wrócę...)

co do tematu, jestem na stanowcze NIE, aby Prezes pełnił dwie funkcje, bo jak sama Kejti powiedziałaś, którąś stadninę będzie musiał zaniedbać...
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goha



Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 730

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam plotki słyszałam że w Gładyszowie zmieni się prezes... ale to nic pewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba nie najlepsza sprawa dla stadniny, co roku nowy prezes:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle źle się dzieje w świecie huculskim...
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nerunia



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 196
Skąd: Chełm

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj Niki.. zle, zle sie dzieje faktycznie. poczawszy od hodowli, przez sedziowanie az po panstwowe stadniny. Pierwsze skrzypce zaczyna grac polityka, coraz mniej zaczyna sie liczyc dobry kierunek hodowli. Zbyt duzo niejasnosci, zbyt malo wspolnych zdan. Poczekamy - zobaczymy co sie bedzie dzialo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko co z tego naszego czekania wyniknie?
...
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy nowego prezesa Gładyszowa - Stanisława Ciuba.
Czy ktoś coś o nim wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chucherko7
Gość





PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/a7
Powrót do góry
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe co z tego wyniknie...
nie wiem czy "mini zoo" jest najlepszym sposobem na promocję stadniny...
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam nowego prezesa na Dniach Huculskich. Wydaje się sensowniejszy, niż dwaj poprzedni. Ale to nie Kario:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 09:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> stadniny huculskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group