| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 11:48 Temat postu: Prezes Gładyszowa prezesem w Łącku |
|
|
Prezes Gładyszowa prezesem w Łącku, co o tym myślicie?
Jak dla mnie pełnienie dwóch takich funkcji jest mało możliwe, bez zaniedbania którejś z nich. Oczywiście istnieje możliwość, żeby Gładyszowem zarządzała zootechniczka. Może podoła temu zadaniu. A może znowu szykuje się zmiana prezesa? Czy przy takiej zmianie Kario miałby szansę na powrót? Pewnie nie:( Czarno więc widzę przyszłość Gładyszowa. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 11:48 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 20:38 Temat postu: |
|
|
Cieszę się, taki temat w sumie powstał, bo sama miałam nawiązywać do tematu Prezesa w Gładyszowie.
Zebrało mi się na wspomnienia i przeszukiwałam dziś numery Konia Polskiego z zeszłego roku. Nasunął mi się list Pana Mariana Mikołajewicza, ogólnie o DH 2006 i odejściu Pana Włodzimierza Kario.
Czytałam, czytałam, i przyznam szczerze, że "łezka w oku mi się zakręciła".
Prawdy nie da się ukryć, Pan Kario Wiele, Wiele przez duże W, zrobił dla Stadniny Koni Huculskich w Gładyszowie.
A co zrobił obecny Prezes?
Hmmm, zastanówmy się...
(jak ktoś coś wymyśli niech da znać, ja idę pomyśleć, może za tydzień wrócę...)
co do tematu, jestem na stanowcze NIE, aby Prezes pełnił dwie funkcje, bo jak sama Kejti powiedziałaś, którąś stadninę będzie musiał zaniedbać... _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
goha

Dołączył: 28 Mar 2007 Posty: 730
|
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 14:39 Temat postu: |
|
|
| a ja tam plotki słyszałam że w Gładyszowie zmieni się prezes... ale to nic pewnego |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 19:33 Temat postu: |
|
|
| To chyba nie najlepsza sprawa dla stadniny, co roku nowy prezes:( |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Sob Paź 13, 2007 08:45 Temat postu: |
|
|
w ogóle źle się dzieje w świecie huculskim... _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
nerunia
Dołączył: 14 Paź 2007 Posty: 196 Skąd: Chełm
|
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 13:38 Temat postu: |
|
|
| oj Niki.. zle, zle sie dzieje faktycznie. poczawszy od hodowli, przez sedziowanie az po panstwowe stadniny. Pierwsze skrzypce zaczyna grac polityka, coraz mniej zaczyna sie liczyc dobry kierunek hodowli. Zbyt duzo niejasnosci, zbyt malo wspolnych zdan. Poczekamy - zobaczymy co sie bedzie dzialo. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 14:54 Temat postu: |
|
|
tylko co z tego naszego czekania wyniknie?
... _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 21:21 Temat postu: |
|
|
No i mamy nowego prezesa Gładyszowa - Stanisława Ciuba.
Czy ktoś coś o nim wie? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
chucherko7 Gość
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 13:55 Temat postu: |
|
|
| Dziękuję za informację. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 19:50 Temat postu: |
|
|
ciekawe co z tego wyniknie...
nie wiem czy "mini zoo" jest najlepszym sposobem na promocję stadniny... _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 09:46 Temat postu: |
|
|
| Widziałam nowego prezesa na Dniach Huculskich. Wydaje się sensowniejszy, niż dwaj poprzedni. Ale to nie Kario:( |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 09:46 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|