Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubiona restauracja w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olaprima

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:30    Temat postu: Ulubiona restauracja w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Macie jakąś swoją ulubioną restaurację w Warszawie? Chciałabym zrobić małe przyjęcie urodzinowe dla siostry i rozmyślam nad miejscem. Rodzice namawiają mnie na Bubbles Bar, bo tam czasami chodzą na pyszne obiady. Może faktycznie zorganizować imprezę w tym lokalu. Jest w mojej okolicy i ma piękny stylowy ogródek. Gdyby było ciepło, to w nim byłoby można zarezerwować stoliki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:30    Temat postu:

Powrót do góry
Ailis

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam miejsca gdzie mogła bym zorganizować niewielkie przyjęcie na chrzciny. Będzie około 30 osób ( cała rodzina) i zależy mi na takim lokalu gdzie jedzenie jest smaczne, lokal z klimatem, obsługa miła i żeby wiedzieli jak się tym wszystkim zająć. Poszperałam trochę w necie i szukałam i znalazłam restaurację Akademia i tam organizują takie przyjęcia okolicznościowe, ktoś coś wie więcej na temat tego miejsca ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 22, 2018 09:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: