Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble w jasnej tapicerce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kk3



Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 09:57    Temat postu: Meble w jasnej tapicerce Odpowiedz z cytatem

Czy ktos zdecydował sie moze na meble w jasnej tapicerce przy dzieciach i zwierzakach?

jak się to sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 05, 2021 09:57    Temat postu:

Powrót do góry
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że jednak lepiej meble jest wybrać ciemne, nie widać na nich tak brudu właśnie. Do kuchni jak ja szukałam mebli nowoczesnych to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchnie-nowoczesne-1866 udało mi się zamówić takie z których jestem zadowolona. Solidne i stylowe, zobacz na ich ofertę meblową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irkowiec



Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, jakie masz zwierzaki. Jak mają jasną sierść, to brałabym też jasną tapicerkę. Jeśli mają ciemną sierść to odwrotnie. A co do dzieci, to nie ma znaczenia. Los tak chce, że to co ciemne, zabrudzą czymś jasnym i odwrotnie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie i tak najlepiej jest zdecydować się na jaśniejsze meble, jeżeli ma się zwierzęta. Ale trzeba pamiętać, żeby takie meble miały obicie dobrej jakości. Ja osobiście mogę polecić meble ze sklepu https://domyou.pl/ . Sama w domu mam od nich fotele, na których uwielbiają spać moje koty. Mimo, że obie mają ciemniejszą sierść niż obicie fotelów, to bardzo sprawnie ściąga się po nich sierść, a ewentualne zbrudzenia schodzą przy pomocy wilgotnej gąbeczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoline



Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jasne meble znacznie szybciej się pobrudzą, a gdy będziecie je czyścić, to szybciej ulegną zniszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dark



Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 18

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być widać sporo sierści, jeśli masz zwierzaka z ciemnym umaszczeniem. W sklepach Jysk https://homeparkfranowo.pl/sklepy/jysk można chyba kupić różne narzuty na kanapy, jeśli są potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, szukam aktualnie mebli do nowego salonu, nie mogę niestety zdecydować się na nic konkretnego, jak na razie moim najlepszym wyborem jest ten narożnik https://domyou.pl/207-narozniki czy doradzicie mi co jeszcze mogę kupić aby pasowało do niej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 05, 2022 23:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group