Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Młodzieżowe Czempionaty w Klikowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> pokazy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 246

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj są: http://pzhk.pl/docs/czemp_hc_2010_wyniki.xls Wink
_________________
hucuły rlz !!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Cze 17, 2010 20:55    Temat postu:

Powrót do góry
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
becik-jkn



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 788
Skąd: JKN / W-MZHK /

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś był na Czempionacie w 2006 roku ?
poszukuję zdjęć klaczy Pola
_________________
http://beatagan.manifo.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kejti napisał:
Wiem, że sprawa bardzo dawna, ale poszukuję informacji, jakie konie wygrały Młodzieżowy Czempionat w Klikowej w latach 2002 i 2003.


Moje poszukiwanie wyników z tych lat trwa nadal:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kejti, z tego co mi wiadomo, mój Likier jako roczniak (a jest z 2001) został Czempionem Ogierków Rocznych w Klikowej.
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to już wiem:)
To jedyny znany mi wynik:) Ale dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiatraczkowa



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 69

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialam sie w tym roku wybrac na czempionat hucułków 2 letnich w Klikowej .. i mam pytanie
jak kon ma byc pokazywany tzn. w kantarze / ogłowiu ?
i czy płaci sie cos .. prosze o odpowiedz
i jezeli wiecie jak mniej wiecej taki czempionat wygląda to prosze opisac ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becik-jkn



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 788
Skąd: JKN / W-MZHK /

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam do :
http://huculy.phorum.pl/viewtopic.php?t=421
_________________
http://beatagan.manifo.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chucherko7
Gość





PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są już wyniki z tegorocznego czempionatu?
Może jakaś mini relacja kogoś kto być? Smile
Powrót do góry
becik-jkn



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 788
Skąd: JKN / W-MZHK /

PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyniki :
http://www.ozhk.pl/content/view/412/1/
_________________
http://beatagan.manifo.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zwróciliście uwagę, że pojawiło się dużo nowych nazwisk hodowców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
becik-jkn



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 788
Skąd: JKN / W-MZHK /

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba dobrze , że jest więcej hodowli Wink
ktos ma może jakieś zdjęcia ?
_________________
http://beatagan.manifo.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kondzio727



Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 3

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tarnowskieinfo.pl/galleries/show/id/841 tylko tyle znalazłem ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AleksandraAlicja



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 49
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia Pauliny Peckiel: http://peckiel.pl/huculy/klikowa-4-5-czerwca-2011/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lalka



Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 50
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://picasaweb.google.com/drozdziuch/KlikowaCzerwiec11
enjoy.
_________________
i’m singing for somebody like you
sorta like me baby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 14, 2011 13:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> pokazy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group