| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Kasia

Dołączył: 21 Kwi 2007 Posty: 246
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 20:55 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 15:50 Temat postu: |
|
|
| Dziękuję. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
becik-jkn

Dołączył: 02 Lis 2007 Posty: 788 Skąd: JKN / W-MZHK /
|
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 21:21 Temat postu: |
|
|
czy ktoś był na Czempionacie w 2006 roku ?
poszukuję zdjęć klaczy Pola _________________ http://beatagan.manifo.com/ |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 22:51 Temat postu: |
|
|
| kejti napisał: | | Wiem, że sprawa bardzo dawna, ale poszukuję informacji, jakie konie wygrały Młodzieżowy Czempionat w Klikowej w latach 2002 i 2003. |
Moje poszukiwanie wyników z tych lat trwa nadal:( |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 15:03 Temat postu: |
|
|
Kejti, z tego co mi wiadomo, mój Likier jako roczniak (a jest z 2001) został Czempionem Ogierków Rocznych w Klikowej. _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 21:48 Temat postu: |
|
|
Tak, to już wiem:)
To jedyny znany mi wynik:) Ale dziękuję. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wiatraczkowa
Dołączył: 24 Wrz 2009 Posty: 69
|
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 14:03 Temat postu: |
|
|
chcialam sie w tym roku wybrac na czempionat hucułków 2 letnich w Klikowej .. i mam pytanie
jak kon ma byc pokazywany tzn. w kantarze / ogłowiu ?
i czy płaci sie cos .. prosze o odpowiedz
i jezeli wiecie jak mniej wiecej taki czempionat wygląda to prosze opisac ;d |
|
| Powrót do góry |
|
 |
becik-jkn

Dołączył: 02 Lis 2007 Posty: 788 Skąd: JKN / W-MZHK /
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
chucherko7 Gość
|
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 20:14 Temat postu: |
|
|
Czy są już wyniki z tegorocznego czempionatu?
Może jakaś mini relacja kogoś kto być?  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
becik-jkn

Dołączył: 02 Lis 2007 Posty: 788 Skąd: JKN / W-MZHK /
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 10:10 Temat postu: |
|
|
| A zwróciliście uwagę, że pojawiło się dużo nowych nazwisk hodowców? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
becik-jkn

Dołączył: 02 Lis 2007 Posty: 788 Skąd: JKN / W-MZHK /
|
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 10:45 Temat postu: |
|
|
to chyba dobrze , że jest więcej hodowli
ktos ma może jakieś zdjęcia ? _________________ http://beatagan.manifo.com/ |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kondzio727
Dołączył: 30 Maj 2011 Posty: 3
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
AleksandraAlicja
Dołączył: 24 Cze 2008 Posty: 49 Skąd: Jastrzębie Zdrój
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
lalka

Dołączył: 09 Lis 2009 Posty: 50 Skąd: kraków
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 13:23 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|