Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reklama forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak trafiłeś na nasze forum?
dowiedziałem się o nim od znajomego/-ej
90%
 90%  [ 10 ]
z reklam w internecie
9%
 9%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 19:59    Temat postu: reklama forum Odpowiedz z cytatem

Uważam, że ten temat powinien znajdować się tutaj.

Strucelka napisał:
proszę pomóżcie!
co możemy zrobić, by rozreklamować nasze forum?
pomysły, pomysły, pomysły i do dzieła!


kejti napisał:
Niech każdy kto ma stronę www, bloga, albo coś w tym stylu, umieści u siebie link do forum.

Oto moja propozycja banneru:


Ale może eż ktoś zrobić inny:)


Strucelka napisał:
jestem jak najbardziej za Smile


kejti napisał:
Zrobiłam trochę reklamy na Gronie i będę robić dalej, ale narazie mi wyświwtliło, że napisałam tam za dużo postówSmile


Strucelka napisał:
hehe Smile
dziękuję Ci Kejti bardzo Wink


Strucelka napisał:
koniec sezonu, brak ścieżek i już forum ucichło, a szkoda... Sad
jedyny temat który trzyma forum przy życiu to Zdjęcia, forumowicze, wypowiadać się! Smile


Kasia napisał:
eh... no, masz racje Niki...
to może jeszcze powrócimy do naszych refleksji i przeanalizujemy tegoroczne ścieżki... chyba że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na ciekawy temat... Wink


konik138 napisał:
ja niestety jeszcze nie mam pomysłów. Jeszcze.
forum tak jak po sezonie ścieżek ucichło to na wiosnę znowu nabieże życia


Strucelka napisał:
i co?
rejestrują się nowi użytkownicy, ale wypowiadających się na bierząco jest tylko parę osób. Macie jakieś pomysły na zachęcenie reszty do dyskusji?
Jestem otwarta na wszystkie pomysły. Może jakieś nowe tematy? Martwi mnie to, że forum (póki co) podtrzymuje temat o zdjęciach i ewentualne nowinki w sprawach hodowlanych.
Niedługo sezon, pewnie znowu jakieś nowe zasady, a tu cisza?
Czyżby przed burzą? Razz


kejti napisał:
Myślę, że nie jest aż tak źle. Są wątki, w których nie odzywa się żadna z nas, a jednak toczą się tam rozmowy:)

Wiem też, że są ludzie niezarejestrowani, którzy nas czytają.

A jak sezon się już zacznie, to na sto procent zacznie się tu ruch:)


chucherko7 napisał:
Strucelka - na pewno wypowiedzi będą częstsze gdy sezon się rozpocznie.
Więcej osób będzie chciało na bieżąco śledzić informacje dotyczące ścieżek itp
i wzrośnie zainteresowanie.
Nie ma co martwić się na zapas Wink


kejti napisał:
Sezon rozpoczęty, a tu cisza:(


kejti napisał:
Ja nie mogę mieć uwag, bo w tym roku nigdzie jeszcze nie udało mi się byćSad
Paru nowych członków jest. Więc forum chyba nie umiera.
Do mnie czasem ktoś pisze, że czyta nasze Forum, ale jakoś mu nie po drodzę się zapisać. Jesteśmy więc zauważani:)


kejti napisał:
Ja nie mogę mieć uwag, bo w tym roku nigdzie jeszcze nie udało mi się byćSad
Paru nowych członków jest. Więc forum chyba nie umiera.
Do mnie czasem ktoś pisze, że czyta nasze Forum, ale jakoś mu nie po drodzę się zapisać. Jesteśmy więc zauważani:)


Strucelka napisał:
To chociaż tyle. Choć wolałabym, żeby czytający również dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami, a nie tylko czytali Wink


Biorg napisał:
Kejti - nie tyle "nie po drodze" co nieraz czasu brak, żeby listy pisać a i wypowiadać się w znakomitym towarzystwie zupełnemu ignorantowi nie wypada... Embarassed

Witam wszystkich tu obecnych!
Odwiedzam Wasze/nasze forum od jakiegoś czasu i - nie ukrywam - wiele ciekawego się z niego dowiedziałem. Za jakiś czas, jak moja przygoda z hucłami rozwinie się bardziej praktycznie, mam nadzieję zamieścić tutaj swoje uwagi i "odkrywcze myśli" Very Happy Na razie jednak więcej będę pytał, pytał... (Kejti już to przeszła i wie, że jestem namolny cool )

Pozdrawiam
Biorg


kejti napisał:
Bez przesady:)


Strucelka napisał:
bardzo nam miło Biorg Smile
witamy w naszym skromnym gronie Wink



Oczywiście mam coraz większe wymagania, ponieważ forum nam się rozrasta i bardzo chciałabym widzieć tutaj coraz więcej WYPOWIADAJĄCYCH się użytkowników Smile Więc do tematu załączam ankietę i może pomyślimy nad dalszym promowaniem forum? Ma ktoś jakieś pomysły?
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 08, 2008 19:59    Temat postu:

Powrót do góry
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2382
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja benneru się nie wyświetla, to wklajam ją jeszcze raz:)



Ostatnio zmieniony przez kejti dnia Czw Lip 23, 2009 19:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, nadal ilość PISZĄCYCH użytkowników mnie nie zadowala:)
Macie jakieś pomysły? Ogólnie na rozpromowanie forum ale również i na zachęcenie do pisania?
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał:)



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 145
Skąd: Stadnina Koni Huculskich Antoniów

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zachęcenie do pisania to coś o czym można dyskutowaćWink
pamiętaj o tym iż jest środek sezonu, jedni ćwicza do ścieżek dzien w dzień na zmiane jeżdżąc na nie inni jeżdżą inne dyscypliny i trenują do zawodów inni w stajniach są całymi dniami i dso komputera mają mało dostępu, latem ilość użytkowników na wszystkich forach dotyczących koni drastycznie spada. fora dotyczące informatyki bądź czegokolwiek innego - niezależnego od pory roku/ warunków oświetleniowych/ temperatury itd

jednak jeśli chodzi Ci o to samo w skali roku, przedewszystkim znajomości w różnych stajniach nie u właścicieli tylko jeźdźców którym sie powie "tam się duzo rozmawia o tym i tamtym" różnego rodzaju linki i banery reklamowe działają ale w niewielkim znaczeniu, sami możecie zauważyć - niewiele osób patrzy co w linkach i banerach jest dokładnie bo to niewielu obchodzi - oczywiście jak widać często ten sam baner to się utrwala w pamięci ale jednak to nie to tutaj chodzi nie o rozpoznawanie logo forum tylko o uzytkowników a to jest jak z klientami Wink zadowolony klient powie znajomym o produkcie/forum a tamci powiedzą następnym Wink
sądze że więcej można zrobić ale to jest niewiele, to jest to co można zrobić rozkręcając nowe forum.
_________________
Pozdrawiam
Michał


Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.

— Paulo Coelho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pisanie w sezonie letnim - napewno masz rację.
Ale z drugiej strony, nie będę ukrywać, że bardzo brakuje mi obszernych relacji + fotorelacji ze ścieżek oraz dyskusji na temat hodowli i użytkowania hucułów oraz ZHKH.
Wiem, że odwiedzają to forum osoby, które same są właścicielami/współwłaścicielami różnych stadnin i żałuję niezmiernie, że nie udzielają się na forum, zwłaszcza w sprawach hodowli, bo podejrzewam, że mieliby trochę do powiedzenia.
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2382
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawiłam link do bannera, bo się nie wyświetlał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michał:)



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 145
Skąd: Stadnina Koni Huculskich Antoniów

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strucelka tutaj także podchodzi fakt iż mamy środek sezonu Wink konie które urodzily się zimą 07 oraz czasem 06 teraz są szykowane pod siodło i niedługo w większej części będa chodzic pod siodłem, jedni mają 1/2 konie ale jak sama wspomniałąś, spore grono forumowiczów są to właściciele/wspól stadnin i ośrodków jeździeckich bądź bliskich im osób... wszyscy w środku lata mają po uszy zajęć nieskonczy się robić jednego a juz 3 inne sprawy się robią. sam mieszkam w stadninie(jako rodzina właścicieli) i widze jak to wygląda... teraz są największe upały to południe odpoczywam tylko zerkając co konie robi, jednak normalnie spędzam cały czas na powietrzu... podobnie jak moja rodzina

zima inna sprawa zimą chętnie udzielam się na różnych forach(na tym mniej ale zaczynam Wink ) dołączając do procesu wymiany informacji między hucularzami. inni też zimą mają więcej czasu... - zima dla hodowcy to "urlop" kiedy jazd jest duzo mniej z konmi pracuje sie mniej dzien trwa duzo mniej, część osób się wykrusza - temperatura. no ale żeby się udzielać potrzebny jest temat... najlepsze są tematy które zaczynają sie od "problemu" do którego rozwiąania dochodzi się podczas długiej i aktywnej dyskusji. - tutaj potrzeba tego "problemu"
_________________
Pozdrawiam
Michał


Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.

— Paulo Coelho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Michale, jak najbardziej Cię rozumiem;) Tylko, że gdy nastanie zima, mało kto już mówi o sezonie i poszczególnych ścieżkach.

MichałSmile napisał:

no ale żeby się udzielać potrzebny jest temat... najlepsze są tematy które zaczynają sie od "problemu" do którego rozwiąania dochodzi się podczas długiej i aktywnej dyskusji. - tutaj potrzeba tego "problemu"


Dlatego też w tym dziale ("Propozycje") założyłam temat "Propozycje nowych tematów", ponieważ sama nie jestem w stanie wymyślić wszystkich Wink Tak więc jeśli ktoś chce podyskutować na dany temat, to albo sam go zakłada, albo jeśli nie umie, może poprosić o to mnie. Ja za to nie biję, wręcz namawiam, bo podzielam Twoją opinię, albowiem mało jest prawdziwych tematów dyskusyjnych.
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2382
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się niestety zetknęłam z opinią, że wypowiadanie się na forum jest niepoważne. Dlatego dorośli rzadko to robią:( Na forach dyskutuje głównie młodzież, czyli raczej nie hodowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dziwne, bo zapewne większość jednak forum czyta i tego nie uważa za niepoważne. A rozmawiamy tu o najróżniejszych rzeczach, czasami bardziej lub mniej mądrych. Niestety rzadko ktokolwiek z nas ma możliwość dyskusji na tematy hodowlane z hodowcą wdrożonym w temat w rzeczywistości. Temu ma służyć forum.
Poza tym, niektórzy piszą różne artykuły, które później są w różnych miejscach upubliczniane i tego jakoś nie uważają za niepoważne;)
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hucułowa



Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 72
Skąd: To pytanie.?

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge go zareklamować na flb. Howrse, nk.

Pracuje nad bnerem wstawie jak skończę Very Happy
_________________
POZDRAWIAM!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Hucułowa



Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 72
Skąd: To pytanie.?

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


To moja propozycja Banneru Very Happy Coś tam zawsze wyklece Very Happy
_________________
POZDRAWIAM!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
monikamis11



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 74

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie reklama odgrywa ogromną rolę w rozwoju każdego biznesu. Osobiście Chciałbym Wam polecić stronę https://www.znajdzreklame.pl/blogreklama-zewnetrzna-outdoor/widzimy-sie-na-zakupach-czyli-kreatywna-reklama-w-galerii/ , na której znajdziecie najróżniejsze informacje oraz porady na temat reklamy zewnętrznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 15, 2022 11:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group