| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 11:52 Temat postu: |
|
|
naprawdę strasznie cieszą mnie tak dobre wiadomości! Super!
Mam nadzieję,że dzięki tym zawodom zawodnicy uświadomili sobie co jest ich mocną stroną, a nad czym jeszcze trzeba popracować. Czekamy na zdjęcia!!  _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 11:52 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
goha

Dołączył: 28 Mar 2007 Posty: 730
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 13:55 Temat postu: |
|
|
| kejti napisał: | | A na jakich koniach odniosły sukces Agnieszka Szymczyk i Ola Wieczorek? |
Aga Szymczyk pewnie na Pralince
Serdeczne gratulacje dla wszystkich! Super że Aga z Puszkarem pokazali na co ich stać w skokach bo tworzą na prawdę zgraną parę i miło się ich ogląda.
A jakie wyniki na płycie? jak nasze konie wypadły? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
benia108

Dołączył: 17 Lis 2007 Posty: 84 Skąd: Porąbka Iwkowska
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 16:22 Temat postu: |
|
|
W ogierach czempionem- Lotnik, vice- Orzeł-O, a w klaczach czempionką Sobótka,vice-Juma  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 16:45 Temat postu: |
|
|
| To wszystko oprócz ujeżdżenia wygrali Polacy? Z jakich krajów były jeszcze konie? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kasia

Dołączył: 21 Kwi 2007 Posty: 246
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 18:15 Temat postu: |
|
|
Według tego, co jest napisane w katalogu były konie z Austrii, Czech, Niemiec, Węgier, Polski i Słowacji  _________________ hucuły rlz !!!!!!!!! |
|
| Powrót do góry |
|
 |
benia108

Dołączył: 17 Lis 2007 Posty: 84 Skąd: Porąbka Iwkowska
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 18:23 Temat postu: |
|
|
| w dodatku z tego co wyliczyłam z Polski było najwięcej koni, bo 32. Z Austri 31, Czech-4, Niemiec-5, Węgier-6, Słowacji-1 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mindira
Dołączył: 29 Lip 2008 Posty: 86
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 19:10 Temat postu: |
|
|
| Puszkar został czempionem All Around , I m. w ogierach starszych na płycie , o tym zapomnieliście i dostał w sumie czempiona użytkowego Europy i o ile się nie mylę to jego drugi taki tytuł |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 20:14 Temat postu: |
|
|
Szaleństwo!!
A jak wałachy? _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
benia108

Dołączył: 17 Lis 2007 Posty: 84 Skąd: Porąbka Iwkowska
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 20:27 Temat postu: |
|
|
Nie zapomnieliśmy tylko po prostu nikt nie pytał
Zresztą czekam na pełne wyniki, bo nie pamiętam ich dokładnie. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Oliwietti

Dołączył: 22 Paź 2007 Posty: 41
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
mindira
Dołączył: 29 Lip 2008 Posty: 86
|
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 07:42 Temat postu: |
|
|
sorry , wdg wyników Puszkar był 2 na płycie
ogólnie podsumowując , Polska Hucułem stoi
gratulacje za wyniki dla wszystkich
Magda , super robota z Wegą ... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
goha

Dołączył: 28 Mar 2007 Posty: 730
|
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 08:02 Temat postu: |
|
|
a Aga Szymczyk na Sobótce wygrała
czy ktoś wie jak wyglądały te zawody zaprzęgowe? single z parami były połączone? bo wyniki na to wskazują a to jakiś bezsens trochę...? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Strucelka

Dołączył: 16 Lut 2007 Posty: 1382 Skąd: kraków
|
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 13:28 Temat postu: |
|
|
Widzę, że Szlak był jako jedyny w swojej kategorii wiekowej. Szkoda. Ale 40 punktów to super wynik!
A Aga zaszalała na skokach, 8,0 za styl! Pięknie, pięknie.
Myślę, że możemy puchnąć z dumy, że nasza ekipa wypadła tak dobrze
P.S. Ma ktoś może katalog koni z tych zawodów? Bardzo ciekawi mnie co to za siwek jest:
relacja Kasi:
http://picasaweb.google.com/kasia9211/ZawodyWStadlPaura#
i Beni:
http://picasaweb.google.com/Benia078/ZawodyStadlPaura241009# _________________ Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 14:24 Temat postu: |
|
|
| Ale to nie jest hucuł. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
goha

Dołączył: 28 Mar 2007 Posty: 730
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 14:26 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|