Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

III Międzynarodowy Czempionat Huculski 2009
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> pokazy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę strasznie cieszą mnie tak dobre wiadomości! Super! Smile
Mam nadzieję,że dzięki tym zawodom zawodnicy uświadomili sobie co jest ich mocną stroną, a nad czym jeszcze trzeba popracować. Czekamy na zdjęcia!! Smile
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 05, 2009 11:52    Temat postu:

Powrót do góry
goha



Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 730

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kejti napisał:
A na jakich koniach odniosły sukces Agnieszka Szymczyk i Ola Wieczorek?


Aga Szymczyk pewnie na Pralince

Serdeczne gratulacje dla wszystkich! Super że Aga z Puszkarem pokazali na co ich stać w skokach bo tworzą na prawdę zgraną parę i miło się ich ogląda.

A jakie wyniki na płycie? jak nasze konie wypadły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benia108



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 84
Skąd: Porąbka Iwkowska

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogierach czempionem- Lotnik, vice- Orzeł-O, a w klaczach czempionką Sobótka,vice-Juma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko oprócz ujeżdżenia wygrali Polacy? Z jakich krajów były jeszcze konie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kasia



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 246

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według tego, co jest napisane w katalogu były konie z Austrii, Czech, Niemiec, Węgier, Polski i Słowacji Wink
_________________
hucuły rlz !!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
benia108



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 84
Skąd: Porąbka Iwkowska

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dodatku z tego co wyliczyłam z Polski było najwięcej koni, bo 32. Z Austri 31, Czech-4, Niemiec-5, Węgier-6, Słowacji-1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mindira



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 86

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puszkar został czempionem All Around , I m. w ogierach starszych na płycie , o tym zapomnieliście i dostał w sumie czempiona użytkowego Europy i o ile się nie mylę to jego drugi taki tytuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szaleństwo!!
A jak wałachy?
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benia108



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 84
Skąd: Porąbka Iwkowska

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnieliśmy tylko po prostu nikt nie pytał Smile
Zresztą czekam na pełne wyniki, bo nie pamiętam ich dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwietti



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 41

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki:
http://www.alpinponyaustria.at/APA/Stadl-Paura/Ergebnisse/Stadl-Ergebnisse.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mindira



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 86

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry , wdg wyników Puszkar był 2 na płycie Smile

ogólnie podsumowując , Polska Hucułem stoi
gratulacje za wyniki dla wszystkich
Magda , super robota z Wegą ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goha



Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 730

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Aga Szymczyk na Sobótce wygrała Smile

czy ktoś wie jak wyglądały te zawody zaprzęgowe? single z parami były połączone? bo wyniki na to wskazują a to jakiś bezsens trochę...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strucelka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1382
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Szlak był jako jedyny w swojej kategorii wiekowej. Szkoda. Ale 40 punktów to super wynik!

A Aga zaszalała na skokach, 8,0 za styl! Pięknie, pięknie.

Myślę, że możemy puchnąć z dumy, że nasza ekipa wypadła tak dobrze Smile

P.S. Ma ktoś może katalog koni z tych zawodów? Bardzo ciekawi mnie co to za siwek jest:




relacja Kasi:
http://picasaweb.google.com/kasia9211/ZawodyWStadlPaura#

i Beni:
http://picasaweb.google.com/Benia078/ZawodyStadlPaura241009#
_________________
Tam szum Prutu, Czeremoszu...
Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie jest hucuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goha



Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 730

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siwy to ten koń ale więcej danych nie znam
http://www.bazakoni.pl/horse_86056.html
(Oliwietti podała aktualizacją konia z katalogu i wygląda na to że to jednak hucuł?)
a co to za koń?


wprowadziłam wyniki do bazy
płyta:
http://www.bazakoni.pl/events,op-details,id-1012.html
zawody:
http://www.bazakoni.pl/events,op-details,id-970.html


Ostatnio zmieniony przez goha dnia Wto Paź 06, 2009 14:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 06, 2009 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> pokazy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group