Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzedana

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> klacze - sprzedaż/kupno
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
capitosa



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 20:29    Temat postu: sprzedana Odpowiedz z cytatem

sprzedana

Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:13, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Nie Maj 23, 2010 20:29    Temat postu:

Powrót do góry
capitosa



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzedana

Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
capitosa



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 11, 2010 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
capitosa



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to powinno trafić do innego tematu...

Ale o co chodzi z "zajętym imieniem"? Czy znaczy to, że jak u koni angielskich i arabskich wprowadzono, że dane imię nie może powtarzać się w jakimś okresie czasowym? Jak dotąd sporo koni huculskich nosiło takie same imiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cinek



Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 87
Skąd: Uherce Mineralne

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu przynajmniej OZHK Rzeszów nie chce dawać imion koniom takich, które się powtarzały, zawsze pada propozycja" to trzeba sobie zastrzec przydomek" i wtedy można dawać jakie się podoba. U nas w lipcu kierownik powiedział, że ma już zarejestrowane 26 przydomków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sob Lip 24, 2010 08:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> klacze - sprzedaż/kupno Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group