| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
capitosa
Dołączył: 25 Lip 2009 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 20:29 Temat postu: sprzedana |
|
|
sprzedana
Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:13, w całości zmieniany 4 razy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 20:29 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
capitosa
Dołączył: 25 Lip 2009 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 08:06 Temat postu: |
|
|
sprzedana
Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:14, w całości zmieniany 1 raz |
|
| Powrót do góry |
|
 |
capitosa
Dołączył: 25 Lip 2009 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 20:55 Temat postu: |
|
|
...
Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:14, w całości zmieniany 1 raz |
|
| Powrót do góry |
|
 |
capitosa
Dołączył: 25 Lip 2009 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 13:24 Temat postu: |
|
|
...
Ostatnio zmieniony przez capitosa dnia Sro Gru 01, 2010 16:15, w całości zmieniany 1 raz |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 11:29 Temat postu: |
|
|
Może to powinno trafić do innego tematu...
Ale o co chodzi z "zajętym imieniem"? Czy znaczy to, że jak u koni angielskich i arabskich wprowadzono, że dane imię nie może powtarzać się w jakimś okresie czasowym? Jak dotąd sporo koni huculskich nosiło takie same imiona. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
cinek
Dołączył: 16 Mar 2008 Posty: 87 Skąd: Uherce Mineralne
|
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 08:50 Temat postu: |
|
|
| Po prostu przynajmniej OZHK Rzeszów nie chce dawać imion koniom takich, które się powtarzały, zawsze pada propozycja" to trzeba sobie zastrzec przydomek" i wtedy można dawać jakie się podoba. U nas w lipcu kierownik powiedział, że ma już zarejestrowane 26 przydomków. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 08:50 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|