| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
aniulka_g
Dołączył: 04 Wrz 2007 Posty: 16
|
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 17:15 Temat postu: NIEAKTUALNE!! 2-letnia klacz huculska |
|
|
Sprzedam 2-letnią klacz huculską o niespotykanym u hucuła umaszczeniu. Niestety ze względu na umaszczenie i łysinę nie może być zakwalifikowana do programu. Klaczka jest bardzo spokojna w obsłudze, daje wszystkie nogi, jest regularnie odrobaczana. Piękny konik do rekreacji.
Zainteresowanym prześle zdjęcia na maila.
Cena do negocjacji.
tel kontaktowy: 501 220 398
Ostatnio zmieniony przez aniulka_g dnia Czw Lip 22, 2010 21:19, w całości zmieniany 2 razy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 17:15 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
kejti

Dołączył: 22 Mar 2007 Posty: 2397 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 22:41 Temat postu: |
|
|
| A po jakich rodzicach? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
aniulka_g
Dołączył: 04 Wrz 2007 Posty: 16
|
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 08:37 Temat postu: |
|
|
| Klaczka Lagunia, m. Legia (po o.Safian hc, m.Lawenda hc) ; o. Sonet (hc) (po Dioryt hc, m.Zawieja hc) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
anja
Dołączył: 27 Cze 2008 Posty: 94 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:17 Temat postu: |
|
|
A mogłabym prosić o zdjęcie tej klaczki, nie często zdarza się takie umaszczenie. _________________ "Poznaje się tylko to, co się oswaja."- Antoine de Saint-Exupery |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:17 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|