Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIEAKTUALNE!! 2-letnia klacz huculska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> klacze - sprzedaż/kupno
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniulka_g



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 16

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 17:15    Temat postu: NIEAKTUALNE!! 2-letnia klacz huculska Odpowiedz z cytatem

Sprzedam 2-letnią klacz huculską o niespotykanym u hucuła umaszczeniu. Niestety ze względu na umaszczenie i łysinę nie może być zakwalifikowana do programu. Klaczka jest bardzo spokojna w obsłudze, daje wszystkie nogi, jest regularnie odrobaczana. Piękny konik do rekreacji.
Zainteresowanym prześle zdjęcia na maila.
Cena do negocjacji.
tel kontaktowy: 501 220 398


Ostatnio zmieniony przez aniulka_g dnia Czw Lip 22, 2010 21:19, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 06, 2010 17:15    Temat postu:

Powrót do góry
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po jakich rodzicach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aniulka_g



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 16

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaczka Lagunia, m. Legia (po o.Safian hc, m.Lawenda hc) ; o. Sonet (hc) (po Dioryt hc, m.Zawieja hc)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anja



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 94
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mogłabym prosić o zdjęcie tej klaczki, nie często zdarza się takie umaszczenie.
_________________
"Poznaje się tylko to, co się oswaja."- Antoine de Saint-Exupery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> klacze - sprzedaż/kupno Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group