Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje w Izbach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> stadniny huculskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igor



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Belfast

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 09:07    Temat postu: Wakacje w Izbach Odpowiedz z cytatem

Czy ktos ma wiadomosci ze Stadniny Koni w Izbch? Planuje tam tydzien w siodle ale nie wiem czy cos sie zmienilo od ostatnich niezbyt pochlebnych postow....
ktokolwiek ma aktualne informacje, prosze doradzic
dzieki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 25, 2013 09:07    Temat postu:

Powrót do góry
aniulka_g



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 16

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja co nieco wiem:) Generalnie polepszyło się w tej stadninie, jest bardzo fajna instruktorka i koniska też mniej zdziczałe dzięki niej się zrobiły. Jest na czym pojeździćSmile Poza tym piękne tereny, cisza, spokój...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej56



Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie może, czy stadnina w Izbach dalej istnieje? Słyszałem o niej kilka dobrych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć.
Strona działa - http://koniezizb.com.pl/
Ale koni na sprzedaż nie mają.
Najlepiej do nich zadzwonić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Motiza



Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 116

PostWysłany: Czw Sty 25, 2024 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy od tamtego czasu ktoś się z nimi kontaktował i wie, czy nadal działają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kisia



Dołączył: 02 Sie 2023
Posty: 65

PostWysłany: Nie Paź 27, 2024 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książki, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do odkrywania świata znajdziesz wlasnie tutaj https://ksiazki-podroznicze.pl/literatura-podroznicza/cwvz/klasyki-literatury-ktore-inspiruja-do-podrozy.html . Dla każdego miłośnika literatury i podróży, który szuka inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filippp



Dołączył: 27 Lut 2025
Posty: 52
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Mar 06, 2025 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was był ostatnio w tym ośrodku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freja101



Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 109

PostWysłany: Wto Cze 17, 2025 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się tam wybrać, ktoś był tam w ostatnim czasie

_______________________________________
https://bhs-adwokaci.pl/specjalizacje/prawo-cywilne/odszkodowanie/


Ostatnio zmieniony przez Freja101 dnia Wto Lut 24, 2026 11:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irkowiec



Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 106

PostWysłany: Pon Gru 01, 2025 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, wybiera się ktoś do tej stadniny w najbliższym czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 01, 2025 14:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> stadniny huculskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group