Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nagrywanie wokalu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kewlar



Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 21, 2021 15:12    Temat postu: Nagrywanie wokalu Odpowiedz z cytatem

Siemka, jestem muzykiem, który nagrywa swoje kawałki w domu. Chciałbym jednak zrobić to w lepszej jakości i zastanawiam się czy kupić sprzęt do domu czy ogarnąć jakies studio. Macie z tym doświdczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 21, 2021 15:12    Temat postu:

Powrót do góry
xreb



Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie powiem tak, że sprzęt do nagrywania w domu warto mieć jeżeli tworzysz muzę. Ale to na jakieś demo itd, jeżeli chcesz natomiast uzyskać super jakość to studio to super rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar



Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xreb napisał:
Ogólnie powiem tak, że sprzęt do nagrywania w domu warto mieć jeżeli tworzysz muzę. Ale to na jakieś demo itd, jeżeli chcesz natomiast uzyskać super jakość to studio to super rozwiązanie.


Też tak właśnie myślę, dlatego szukam jakieś studia, najlepiej z Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xreb



Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kewlar napisał:
xreb napisał:
Ogólnie powiem tak, że sprzęt do nagrywania w domu warto mieć jeżeli tworzysz muzę. Ale to na jakieś demo itd, jeżeli chcesz natomiast uzyskać super jakość to studio to super rozwiązanie.


Też tak właśnie myślę, dlatego szukam jakieś studia, najlepiej z Warszawy.


W Warszawie jest akurat bardzo dobre studio Lightcraft. Myślę, że warto zerknąć, mają mase doświadczenia i super sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar



Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewny czy dobre studio patrzę, ale znalazłem jakies studio filmowe lightcraft. O to chodzi? Tam wokal też nagram?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xreb



Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, dobre studio patrzysz. To studio filmowe z tym, że tam mozna też fajnie wokal nagrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar



Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nie jest to głupi pomysł, przy okazji będzie można dogadać się z teledyskiem, jego postprodukcją itd. Myslę, że skorzystam, dzięki wielkie za polecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Motiza



Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 116

PostWysłany: Pią Lip 02, 2021 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba studia. Tak naprawdę wystarczy kupić dobry profesjonalny mikrofon. Znajdziesz takie w sklepach internetowych w całkiem przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wifij93375



Dołączył: 02 Cze 2025
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sty 19, 2026 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I just couldn’t depart your web site before suggesting that I really loved the usual info an individual provide in your visitors? Is going to be back incessantly in order to check out new posts Green Tea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wifij93375



Dołączył: 02 Cze 2025
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sty 19, 2026 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I enjoy kinds very own post. It'll be respectable to get a single describe inside terms from the central and also chastity on this distinct essential specialized niche will probably be commonly knowledgeable. Speaker Cable
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wifij93375



Dołączył: 02 Cze 2025
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sty 19, 2026 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The gelatin trick recipe for weight loss combines simplicity and nutrition for long-term healthy fat loss. Gelatin trick for weight loss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 19, 2026 11:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> Pogaduchy ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group