Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

święto wszystkich jeźdźców - Hubertus 2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> pokazy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roberto841



Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Lubięcin

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 10:19    Temat postu: święto wszystkich jeźdźców - Hubertus 2013 Odpowiedz z cytatem

Witamy! Jeśli jestes zapalonym jeźdźcem, kochasz jazdę konną i interesujesz się ogólnopojętanczym jeździectwem, to musisz wziąć udział w tradycyjnym święcie wszystkich jeźdźców - Hubertus 2013. Więcej informacji na stronie obozy-konne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Paź 16, 2013 10:19    Temat postu:

Powrót do góry
SuperScott76



Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna strona i widze, że bardzo fajny ośrodek Smile Zamierzam w tym roku właśnie wybrać się do takiego miejsca. Tylko czekam na informację od znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolkka



Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 165

PostWysłany: Czw Sie 01, 2024 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się tam kiedyś wybrać Wink

_______________________________________
https://erpserwis.net/dobre-oprogramowanie-dla-firm/oprogramowanie-magazynowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 01, 2024 11:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> pokazy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group