Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kwalifikacje młodych ogierów huculskich 2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ogiery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
precel7



Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 15

PostWysłany: Sro Paź 30, 2013 00:37    Temat postu: kwalifikacje młodych ogierów huculskich 2013 Odpowiedz z cytatem

dla zainteresowanych relacja z tegorocznego uznawania ogierów - http://peckiel.pl/2013/10/uznawanie-ogierow-huculskich-2013/ i szczegółowe wyniki - http://pzhk.pl/wp-content/uploads/Protokol_kwal_mlodych_og_hc_do_ks_stadnej-2013.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 30, 2013 00:37    Temat postu:

Powrót do góry
kejti



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 2397
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 30, 2013 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za zdjęcia:)

Niestety same ogiery mnie się jakoś mało podobają. To znaczy uznane, są ładniejsze od nieuznanych, ale wszystkie bez szału:) Mnie najbardziej podoba się Wasyl-CBR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HEEPOL77



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają, są piękne. Szkoda, że nie mogłam obejrzeć ich na żywo. Może przy następnej okazji.

____________________
Jesteś wymagającym klientem? http://www.sztukateria-tenax.pl/?act=oferta&id=2 Kliknij tutaj. Nie zawiedziesz się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Sty 22, 2014 20:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ogiery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group