Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z zębami?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> zdrowie - profilaktyka i leczenie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ramzesclubbase



Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 26
Skąd: wschowa

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 13:00    Temat postu: problem z zębami? Odpowiedz z cytatem

witam mam taki problem, od dwóch dni mój koń niewiele je wręcz powiem ze wcale tak dziwnie porusza paszczą nawet wczoraj marchwi nie zjadł tylko trochę poskubał nie ma apetytu, co się dzieje? mówią że to zmiany zębów? jak wypusciłem na dwór to biega i bryka ale w stajni to najlepiej jej leżeć co się dzieje? jak rozchyliłem zęby to nad zębami ma takie jakieś sine miejsca nie wiem czy to naturalne czy to są jakieś objawy? proszę o pilną pomoc..........pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Gru 09, 2012 13:00    Temat postu:

Powrót do góry
majorka76



Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 55
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byc moze ma ostre krawedzie zebow. najlepiej to sprawdzic wyciagajac koniowi jezyk z pyska na bok i przejechac palcami po krawedziach-moga byc na prawde ostre. mialam taki przypadek,ze kon w takiej sytuacji nie chcial jesc,tylko skubal sianko lub trawe. jesli tak jest to najlepiej wezwac weterynarza,ktory spiluje ostre krawedzie tarnikiem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramzesclubbase



Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 26
Skąd: wschowa

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 15:26    Temat postu: problem z jedzeniem Odpowiedz z cytatem

zaraz sprawdzę, tylko w takim przypadku też by nie pił ani owsa, kompletnie nic, tak wzioła taką garstkę sianka i tak pomalutku rzuła na boki i w ogóle paszczy nie otwierała . juz sam nie wiem co się dzieje może coś zjadła i jej na żołądku siadło..........ale nic takiego nie dostawała troche marchwi siano a może ją inny koń kopnął.......nie wiem pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kitay



Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 58
Skąd: Dobre Miasto

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak stary jest konik ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nerilion



Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 84

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że gdybanie w takim wypadku moze jedynie zaszkodzić. Cokolwiek by to nie było musisz wezwać weta- jeśli to zeby musi przetarnikować, jeśli to żoładek mogłoby wskazywac na kolkę a to też musi być wet, jeśli kopnięcie aż tak wypłynęło na apetyt( w co watpię) to tez lepiej zeby wet zobaczył.
Tak czy siak czekaniem możesz zaszkodzić konikowi- choć jestem za wzywaniem weta tylko gdy naprawdę trzeba to tutaj bym się nie zastanawiała- tarnikowanie to koszt ok 200-300 złWink a inne zabiegi na pewono tańsze- jeśli trzeba będzie tarnikowac na pewno wet o tym powie i zapyta o zgode- więc czasem warto wezwać choćby dla spokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marmes



Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 176

PostWysłany: Nie Mar 01, 2020 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Ja szukam stomatologa , ktory wstawi mi implanty, zastanwiam się nad skorzystaniem z uslug https://premium-clinic.pl/leczenie-implantologiczne/ musze wymienić sobie implanty na jakies nowe. wydaje mi si e,z eklinikę , ktora polecam można śmialo nazwać bardzo profesjonalna! Jestem zdania,ze na zębach nie ma tez co oszczędzać, przecież to nasza wizytówka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tabernaczek



Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marmes, ale to chodzi o zęby koni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zofia21



Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 14:53    Temat postu: Dobry dentysta Odpowiedz z cytatem

Szukałam dobrego stomatologa w Gdańsku, który doprowadzi moje zęby do ładu i tak trafiłam na www.amber-clinic.pl
Z opisu i opinii, które można znaleźć w internecie można wywnioskować, że to prawdziwi specjaliści z powołania. Dlatego umówię się do nich na pierwszą wizytę aby się przekonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 166

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Nie Sie 01, 2021 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z drugiej strony jeżeli potrzebujecie innego sprawdzonego dentysty to możecie również zajrzeć do https://frankowski.pl/specjalizacje/implantologia/ który swój gabinet ma na dzielnicy Żabianka w Trójmieście , bardzo przyjazne miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksy37509



Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli koń ma problem z zębami to nie zwlekaj tylko idź od razu do weterynarza.
_________________
https://amazonkeratin.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega, który ma problemy z zębami, korzystał z usług protetyka i jest bardzo zadowolony z efektów. Dzięki nowoczesnym technologiom udało się uzyskać dla niego idealne uzupełnienia zębowe, a specjalista dokładnie wytłumaczył mu cały proces i odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w tym zakresie, by skorzystał z usług https://frankowski.pl/specjalizacje/protetyka/. To naprawdę sprawdzony i godny zaufania specjalista w dziedzinie protetyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2023 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten artykuł na stronie https://balticorthoclinic.pl/resekcja-wierzcholka-korzenia-co-to-za-zabieg-czy-warto-go-wykonac/ jest bardzo pouczający i przekonujący, jeśli chodzi o temat resekcji wierzchołka korzenia. Po lekturze tego tekstu mam znacznie lepsze zrozumienie tego zabiegu i jego znaczenia w dziedzinie stomatologii. Ważne jest, aby pacjenci mieli dostęp do rzetelnych informacji, które pomogą im podejmować decyzje odnośnie swojego zdrowia jamy ustnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haculsia



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 661

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przetoka ustno-zatokowa https://balticorthoclinic.pl/przetoka-ustno-zatokowa/ (występująca również pod nazwą połączenie ustno-zatokowe) powstaje najczęściej w wyniku przeprowadzenia inwazyjnego zabiegu dentystycznego. O występowaniu przetoki mówimy wtedy, gdy pomiędzy tzw. zatokami szczękowymi a jamą ustną powstanie połączenie. W stanie fizjologicznym zatoki szczękowe stanowią odizolowany obszar, który znajduje się powyżej korzeni zębów trzonowych i przedtrzonowych (od czwórek do siódemek lub ósemek). Są one oddzielone od jamy ustnej przez warstwę kości szczęki oraz błonę śluzową. Przetoka ustno-zatokowa jest zatem przerwaniem ciągłości tych tkanek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 30, 2023 13:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> zdrowie - profilaktyka i leczenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group