Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna Forum o koniach rasy huculskiej
Forum o hucułach
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogierek Wicher (Opałek-O - Wistula-O) PILNE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ogiery - sprzedaż/kupno
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewema



Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 20:32    Temat postu: Ogierek Wicher (Opałek-O - Wistula-O) PILNE Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam na sprzedaż hucułka. Kary ogierek, bardzo spokojny i odważny. Szybko się uczy, ładnie zbudowany, nauczony podawania nóg, chodzenia i na uwiązie oraz na lonży.
Konik przyszłościowy!
PILNE! Sprzedaż z powodu braku czasu dla konika.

Matka: Wistula -O
Ojciec: Opałek -O
Data ur.: 27.09.2011r
Hodowla Gładyszów

663469710
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Cze 25, 2013 20:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o koniach rasy huculskiej Strona Główna -> ogiery - sprzedaż/kupno Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o koniach rasy huculskiej  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group