Ewema
Dołączył: 25 Cze 2013 Posty: 1 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 20:32 Temat postu: Ogierek Wicher (Opałek-O - Wistula-O) PILNE |
|
|
Witam.
Mam na sprzedaż hucułka. Kary ogierek, bardzo spokojny i odważny. Szybko się uczy, ładnie zbudowany, nauczony podawania nóg, chodzenia i na uwiązie oraz na lonży.
Konik przyszłościowy!
PILNE! Sprzedaż z powodu braku czasu dla konika.
Matka: Wistula -O
Ojciec: Opałek -O
Data ur.: 27.09.2011r
Hodowla Gładyszów
663469710 |
|